https://telegram.me/empireoflies

ترس رژیم صهیونیستی از راهپیمایی فلسطینیان در مرز نوار غزه

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغخبرنگار شبکه دهم تلویزیون رژیم صهیونیستی تأکید کرد که ترس و نگرانی این رژیم از راهپیمایی‌های بازگشت فلسطینیان در مرز نوار غزه روزبه‌روز بیشتر می‌شود و ممکن است در این راهپیمایی‌ها ده‌ها نفر کشته یا زخمی شوند.

آلون بن دیوید در مقاله‌ای اظهار داشت که از زمان پایان جنگ ۵۱ روزه غزه در تابستان سال ۲۰۱۴، اسرائیل همواره خود را در آستانه یک جنگ دیگر می‌بیند.

بن‌دیوید به نقل از “میشکا بن دیوید” عضو سابق موساد پیش‌بینی کرده است که راهپیمایی‌های گسترده فلسطینیان به‌سمت شهرهای عسقلان و اشدود، به جنگی دیگر با آنان منجر شود.

وی که رابطه نزدیکی با افسران ارشد ارتش رژیم صهیونیستی دارد، تأکید کرد که سناریوی پیش‌ِروی ارتش این است که چگونه می‌تواند سد راه هزاران فلسطینی شود که می‌خواهند از مرز غزه عبور کرده و راهی اراضی اشغالی شوند.

این خبرنگار اسرائیلی فاش ساخت که تمامی فرماندهان ارتش طی روزهای گذشته از پایگاه نظامی تس‌آلیم بازدید کرده‌اند تا از نزدیک در جریان تمرینات و آموزش‌های میدانی برای مقابله با این راهپیمایی‌ها با استفاده از سلاح، ایجاد موانع مرزی، تانک، تک‌تیراندازان و یا هر وسیله دیگری قرار گیرند.

آلون بن دیوید در پایان تصریح کرد که نگرانی رژیم صهیونیستی از این نیست که یکی از راهپیمایی‌های بازگشت به اشغال یکی از شهرک‌های صهیونیست‌نشین منجر شود زیرا این احتمال بسیار ضعیف است اما نگرانی اصلی از این است که ده‌ها نفر در جریان این راهپیمایی کشته شوند که این مسئله می‌تواند آثار و پیامدهای زیادی به دنبال داشته باشد.

لازم به ذکر است که ملت فلسطین در حال آماده شدن برای برپایی راهپیمایی بازگشت در ۱۵ ماه می است و از ۳۰ مارس هم تجمعات مردمی آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/تسنیم

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme