https://telegram.me/empireoflies

ترس رادیو CIA از «ذوالفقار»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر سالهای اخیر افزایش چشمگیر قدرت دفاعی و نظامی کشورمان، سبب نگرانی دشمنان ایران اسلامی شده است.

تا پیش از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، ایرانی تا حد بسیار زیادی در مسائل نظامی به بیگانگان بخصوص آمریکایی‌ها وابسته بود و در واقع بدون حضور مستشاران آمریکایی قادر به استفاده از بسیاری تجهیزات نظامی نبودیم. اما پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و در دوران دفاع مقدس، با خودباوری در بین آحاد مردم و به‌ویزه نیروهای مسلح ایران اسلامی، در بسیاری از صنایع نظامی به خودکفایی رسیده‌ایم، به‌طوری که اکنون در برخی حوزه‌ها مانند صنایع موشکی جزء قدرتمندترین کشورهای دنیا هستیم.

در روزهای اخیر خبری مبتنی بر رونمایی از سه محصول اساسی در حوزه صنایع دفاعی و موشکی منتشر شد که طی آنها دقت موشک‌های بالستیک ایران به شدت افزایش یافته است.

«رادیو فردا» ارگان رسانه‌های سازمان CIA در گزارشی با ابراز نگرانی نسبت به تولید و دستیابی نیروهای مسلح ایران به موشک نقطه‌زن ذوالفقار، نوشت: “وزیر دفاع ایران که در صحن علنی مجلس شورای اسلامی سخن می گفت،‌ موشک‌های برد بلند قدیر، نسل جدید سجیل و موشک خرمشهر را به عنوان سه دستاوردی که در آینده نزدیک رونمایی خواهد شد نام برد …او دقت اصابت این موشک‌ها را بالا توصیف کرد و افزود با تولید آنها برتری ایران در این حوزه چندین و چند برابر خواهد شد.”

افزایش چندین برابری قدرت موشکی ایران که در سالهای اخیر سبب ترس عوامل «رادیو فردا» و دولت‌مردان آمریکا شده است، از این روز این رادیو آمریکایی در نقش تریبون دولت‌های غربی نوشت: “بیشتر کشورهای غربی از آزمایش‌های موشکی ایران انتقاد کرده و گفته بودند این آزمایش‌ها بی‌اعتنایی به قطعنامه شورای امنیت است … قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت ضمن تایید برجام از ایران خواسته بود، تا هشت سال بعد از اولین روز اجرای برجام از هرگونه فعالیت مربوط به موشک‌های بالیستیک که قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را دارند، و از جمله به کارگیری تکنولوژی مربوط به این موشک‌ها، اجتناب کند …”

سامانه موشکی «ذوالفقار» نخست هفته گذشته در مراسم رژه نیروهای مسلح ایران با حضور سردار محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسدران در بندر عباس رونمایی شد. همزمان با رونمایی از این موشک، دو سامانه موشکی دیگر به نام های «خاتم ۵» و «خاتم ۷» در بندرعباس رونمایی شدند که سامانه‌های رهگیری هوایی هستند و توسط متخصصان داخلی تولید شده‌اند.

«رادیو فردا» برای اینکه القا کند جامعه جهانی هم مخالف برنامه موشکی دفاعی ایران است، به نقل از دبیرکل ضعیف سازمان ملل نوشت: “… بان گی مون، دبیر کل سازمان ملل متحد، در گزارشی به اعضای شورای امنیت سازمان ملل، خواسته بود که این شورا از ایران بخواهد تا از آزمایش موشک‌های بالستیک خودداری کند چرا که به اعتقاد او چنین آزمایش‌هایی ظرفیت افزایش تنش در منطقه را دارد …”

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به عنوان ابزار دولت‌های استکباری در پی آن هستند تا همچون برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران، برنامه موشکی کشورمان را هم تهدیدی برای جهان عنوان کنند. در این میان عناصر اپوزیسیون و وطن‌فروشان فراری هم با همکاری در پروژه‌های ضدایرانی و ایران‌هراسی برای خود کاسبی خوبی به راه انداخته‌اند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای اخیر افزایش چشمگیر قدرت دفاعی و نظامی کشورمان، سبب نگرانی دشمنان ایران اسلامی شده است. تا پیش از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، ایرانی تا حد بسیار زیادی در مسائل نظامی به بیگانگان بخصوص آمریکایی‌ها وابسته بود و در واقع بدون حضور مستشاران آمریکایی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme