https://telegram.me/empireoflies

ترس جاسوس آمریکایی از راهپیمایی اربعین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین است که از زمان خروجش از کشور و رفتن به آمریکا، کاملا در خدمت دشمنان ملت ایران بخصوص آمریکایی‌ها قرار گرفته است.

فخرآور که در سالهای گذشته از حامیان تحریم اقتصادی ملت ایران بود، حتی سابقه حمایت از حمله نظامی به کشورمان را هم دارد. او صراحتاً اذعان نمونه که منافع ملی آمریکا برایش مهمتر از هر چیزی است.

این ضدانقلاب فراری در راه خدمت به آمریکایی‌ها، پس از گسترش ارتباط نزدیک ایران با کشورهای شرقی مانند روسیه و چین، حتی کتابی سراسر دروغ درباره نقش شوروی در وقوع انقلاب اسلامی نوشته و بدون ارائه هیچ سند روشن و استدلال منطقی، مقامات ارشد ایران را به جاسوسی برای سرویس‌های جاسوسی شوروی متهم نموده و نقش مردم در وقوع انقلاب اسلامی را حذف کرده است!

 

فخرآور در سخنان اخیر با حمله به اعتقادات دینی مردم ایران خواستا تحریم مراسم ایام محرم و صفر و برپایی شادی و جشن در این روزها شد و گفت: “مراسم محرم یک خیمه‌شب بازی است که ملاها درست کرده‌اند و همه‌اش افسانه و خرافه است … عربها ۱۴۰۰ سال پیش به زنان ایرانی تجاوز کردند و اکنون هم در مشهد به دختران ایرانی تعرض می‌کنند. در کشورهای متمدن مردم کارناوال شادی برپا می‌کنند و در ایران کارناوال عزاداری. فاصله بین اول محرم تا اربعین ۴۰ روز (اشتباهاً به جای ۵۰ روز!) است و باید آن را تحریم کنید و جلوی این ایدئولوژی آخوندها را بگیریم …”

این جاسوس سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل که در سالهای اخیر رسما از دین اسلام خارج شده، با توهین به مقدسات اسلامی، امام حسین(ع) را دشمن مردم ایران نامید(!) و در سخنانی ابلهانه‌تر از گذشته مدعی شد که آخوندها امام حسین و حضرت ابوالفضل را درست کرده‌اند تا مردم را فریب دهند!!

وی با بیان اینکه باید به جنگ ایدئولوژی شیعه رفت، با نشان دادن گوشه‌اش دیگر از بی‌سوادی خود گفت: “اینکه حنزله (منظورش حرمله!) علی‌اصغر را کشت به ما چه؟ دروغ است که می‌گویند آب را به روی (امام) حسین بستند. حکومت می‌خواهد با این افسانه‌ها مردم را فریب دهد …”

فخرآور که در بین برخی از عناصر اپوزیسیون به ننگ‌آور معروف شده، با اشاره به راهپیمایی اربعین امسال و دعوت طرفدارانش به تحریم مراسم ایام محرم، در سخنانی مضحک گفت: “امسال که بسیجی‌ها به راهپیمایی رفتند و کشور خالی شد، بهترین فرصت است که مبارزه خود را بیشتر و بهتر انجام داده و رژیم را سرنگون کنیم!!”

این جاسوس آمریکایی‌ها با اسن سخنانش همچون سخنان دیگر عناصر ضدانقلاب نشان داد که چقدر برپایی مراسم ایام محرم بخصوص راهپیمایی اربعین از اهمیت بالایی برخوردار است و فتنه‌انگیزی و شایعه‌پراکنی دشمنان دو ملت ایران و عراق در روزهای اخیر هم برای تحت شعاع قرار دادن این همایش بزرگ انسانی می‌باشد!

 

انتهای متن/

«امیرعباس فخرآور» از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین است که از زمان خروجش از کشور و رفتن به آمریکا، کاملا در خدمت دشمنان ملت ایران بخصوص آمریکایی‌ها قرار گرفته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme