https://telegram.me/empireoflies

ترس ارگان رسانه‌ای CIA از قدرت موشکی ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پیشرفت‌های نظامی و دفاعی کشورمان همواره خار چشم دشمنان ملت ایران بوده است و رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه نیز همواره یا سعی کرده‌اند این دستاوردهای ایران‌اسلامی را سانسور کرده و یا بی‌اهمیت جلوه دهند.

«رادیو فردا» ارگان رسانه‌ای سرویس جاسوسی آمریکا، در گزارشی با اشاره به بیانیه اخیر ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، از افزایش دقت و ضریب تخریب موشک‌های ایران و افزایش قدرت جبهه مقاوت ابراز وحشت کرد و گفت: “ستاد کل نیروهای مسلح ایران در بیانیه‌ای با تأکید بر تلاش برای افزایش دقت و ضریب تخریب موشک‌های ایران اعلام کرد که تقاضای متحدان جمهوری اسلامی در عراق و سوریه یا به گفته این ستاد «جبهه مقاومت»، برای تأمین نیازهای نظامی‌شان را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت.

این ستاد روز شنبه ۳۰ مرداد، در بیانیه‌ای اعلام کرد که در عرصه جنگ‌های نیابتی و تروریستی تقاضای جبهه مقاومت اسلامی و ضداسرائیلی در عراق و سوریه، برای تأمین نیازهای نظامی‌اش را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت. یک روز پیش از انتشار این بیانیه نیز حسین دهقان، وزیر دفاع ایران، در خطبه‌های نماز جمعه گفته بود عمده نیاز جریان مقاومت از صنایع دفاعی ایران تأمین می‌شود. ایران از حکومت سوریه و همچنین گروه‌های حزب‌الله و حماس و سایر گروه‌های فلسطینی مخالف روند صلح خاورمیانه(!)، به عنوان جبهه مقاومت علیه اسرائیل نام می‌برد …”

این رادیو آمریکایی با اشاره به اذعان انصارالله به استفاده و شلیک یک فروند موشک ایرانی از داخل یمن به خاک عربستان سعودی، گفت: “در همین حال در روزهای گذشته، خبرگزاری‌های رسمی ایران به نقل از منابع حوثی در یمن، از شلیک یک فروند موشک «زلزال ۳» از داخل یمن به خاک عربستان سعودی خبر دادند. موشک‌هایی که از جمله موشک‌های ساخت ایران هستند، گرچه منابع خبری در ایران به تازگی از «بومی‌سازی» آنها در یمن خبر داده‌اند. در عین حال ستاد کل نیروهای مسلح ایران در بیانیه خود همچنین تأکید کرده که نیروهای مسلح ایران «بدون اعتنا به عملیات روانی و جنجال‌آفرینی‌های رسانه‌ای شبکه‌های اسرائیلی، روند قدرت‌افزایی و ارتقای دقت و ضریب تخریب موشک‌های خود را تداوم خواهند بخشید».”

«رادیو فردا» با ابراز حراس از افزایش قدرت موشکی جمهوری‌اسلامی ایران، افزود: “ستاد کل نیروهای مسلح ایران در بیانیه‌ای با تأکید بر تلاش برای افزایش «دقت و ضریب تخریب» موشک‌های ایران اعلام کرد که تقاضای متحدان جمهوری اسلامی در عراق و سوریه یا به گفته این ستاد جبهه مقاومت، برای تأمین نیازهای نظامی‌شان را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت.”

این رادیوی آمریکا در تلاش برای ربط دادن برنامه موشکی ایران به برجام، گفت: “قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت که پس از حصول توافق هسته‌ای وین و با هدف تأیید آن صادر شد، از ایران خواسته است که از توسعه موشک‌های بالستیک که قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای داشته باشند، خودداری کند.”

این نخستین بار نیست که رسانه‌های غربی و بخصوص آمریکایی از پیشرفت ملت ایران ابراز ناراحتی می‌کنند. در سالهای پس از انقلاب اسلامی بارها شاهد بوده‌ایم که دشمنان ملت ایران از طرق مختلف بخصوص با استفاده از ابزار رسانه‌ای به ایران‌هراسی و سیاه‌نمایی موفقیت‌های کشورمان دست زده‌اند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پیشرفت‌های نظامی و دفاعی کشورمان همواره خار چشم دشمنان ملت ایران بوده است و رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه نیز همواره یا سعی کرده‌اند این دستاوردهای ایران‌اسلامی را سانسور کرده و یا بی‌اهمیت جلوه دهند. «رادیو فردا» ارگان رسانه‌ای سرویس جاسوسی آمریکا، در گزارشی با اشاره …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme