https://telegram.me/empireoflies

ترامپ طعم خیانت دوستان نزدیکش را چشید

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپایگاه اینترنتی شبکه خبری سی ان ان در گزارشی نوشت: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، از خیانت جف سشنز، از دوستان نزدیک وی که اکنون به دشمنش تبدیل شده است، به خشم آمده است. ترامپ در واشنگتن و در دادگاه های آمریکا نیز شاهد آن بوده است که دوستان نزدیکش از وی جدا شده و به دشمنی با او روی آورده اند.

دونالد ترامپ صبح روز جمعه را با انتشار توئیتی آغاز کرد که در آن از خیانت جف سشنز انتقاد کرد. او در این توئیت از رابرت مولر، مسئول تحقیقات ویژه در ارتباط با مداخلات روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا، نیز به شدت انتقاد کرد.

دونالد ترامپ در توئیت خود نوشت: ‹‹جف بسیار ناعادلانه رفتار کرد و معیارهای دوگانه ای را به کار برد››.

تازه ترین نمونه از دوستان دونالد ترامپ که به وی پشت کرده است مایکل کوهن، وکیل پیشین او است. او اعلام کرده است که ترامپ به وی دستور داده برای ساکت کردن زنانی که افشا کردند ترامپ با آنها رابطه داشته است حق السکوت پرداخت کند تا جایگاه ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ متزلزل نشود. همچنین، در روز پنجشنبه گزارش خیره‌کننده‌ای منتشر شد مبنی بر این که دیوید پکر David Pecker، مدیر شرکتی که نشریه نشنال اینکوایرر National Enquirer را منتشر می کند، در بررسی های مربوط به این پرونده مصونیت دریافت کرده است. نشنال اینکوایرر زمانی به ارگان تبلیغاتی دونالد ترامپ تبدیل شده بود.

آسوشیتدپرس نیز در گزارشی اعلام کرد اسنادی در نشنال اینکوایرر موجود است در صورتی که منتشر شود می تواند به وجهه دونالد ترامپ آسیب بزند.

رخدادهای اخیر روشن ساخته است که دوستان پیشین ترامپ اکنون واهمه‌ای از وی ندارند. این رخدادها همچنین نشان می دهند که آن دوستان سابق وقتی پای وفاداری به ترامپ و وظایف سیاسی و قانونی‍شان به میان می آید، بیشتر به آن چه که برایشان سودمند است، می اندیشند تا وفاداری به دوست سابقشان. دونالد ترامپ در وضع دشواری گرفتار شده اما او توانسته است در بسیاری از مواقع که نادیده گرفته شده است، خود را از مهلکه نجات دهد. شاید این بار هم بتواند چنین کاری را انجام دهد.

با این حال، این مسئله که دونالد ترامپ دیگر آن فرد توانمند سابق نیست به دشمنان وی جسارت بیشتری بخشیده باشد. اگر انتخابات میان دوره‌ای کنگره آمریکا که قرار است در ماه نوامبر آینده برگزار شود آن گونه که باید به سود جمهوری خواهان نباشد، طرفداران اصلی وی در حزب جمهوری خواه ممکن است در محاسبات خود در حمایت از ترامپ تجدید نظر کنند.

دور شدن دوستان سابق ترامپ از وی برای رئیس جمهور آمریکا ناراحت کننده است. اما ترامپ خود نیز در وفاداری به کسانی که در اطراف وی بوده اند چندان مصمم نبوده است و لذا دور شدن دوستان نزدیکش از وی امر چندان دور از انتظاری محسوب نمی شود.

حتی روابط ترامپ با همسرش ملانیا نیز به گونه ای بوده است که برخی از فاصله گرفتن رئیس جمهور از همسرش سخن گفته اند. همه روسای جمهور درمی‌یابند که قدرت در نهایت به تنهایی آنها می انجامد. اما فشار این وضع زمانی بیشتر می شود که وی همواره باید منتظر بماند تا ببیند نفر بعدی که به وی خیانت کرده و او را ترک می کند، چه کسی است.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

به نوشته سی‌ان‌ان، دونالد ترامپ بخاطر اقدامات و سیاست‌هایش همواره باید منتظر بماند تا ببیند نفر بعدی که به او خیانت می‌کند چه کسی است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme