https://telegram.me/empireoflies
رئیس جمهور آمریکا خواهان توسل به زور برای سرکوب معترضان به نژادپرستی در پورتلند شد.

ترامپ: توسل به زور بهترین راه برای سرکوب معترضان است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا خواستار توسل به زور برای سرکوب معترضان به نژادپرستی شد.

بر این اساس، رئیس جمهور آمریکا در سه توئیت متوالی در صفحه شخصی خود نوشت: تنها راهی که جلوی خشونت را در شهر‌های پر از جرم تحت مدیریت دموکرات‌ها خواهد گرفت، توسل به زور است.

ترامپ تاکید کرد: تد ویلر، شهردار خرفت، چپ گرا، بی عرضه و دموکرات پورتلند که در زمان تصدی مسئولیت اش شاهد مرگ و ویرانی بزرگ در شهر خود بوده، فکر می‌کند این وضعیت بی قانونی باید برای همیشه ادامه داشته باشد. این اشتباه است! وضعیت پورتلند هرگز با یک شهردار احمق بهتر نخواهد شد.

ترامپ در ادامه مدعی شد: شهردار پورتلند سعی کرد با آشوبگر‌ها و آنارشیست‌ها همراهی کند و آن‌ها او را مسخره کردند. وی مایل است من (ترامپ) و دولت فدرال را به خاطر ورود به این ایالت سرزنش کند، اما هنوز چیزی از (حضور ما) ندیده است. ما فقط با یک گروه کوچک به آنجا رفته ایم تا از دادگستری آمریکا دفاع کنیم، زیرا او نمی‌توانست این کار را انجام دهد.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه خاطر نشان کرد: مردم پورتلند، مانند سایر شهر‌ها و مناطق دیگر کشور بزرگ ما، خواهان نظم و قانون هستند. شهردار چپ افراطی از حزب دموکرات، مانند عروسک خیمه شب بازی پورتلند را اداره می‌کند. آن‌ها هرگز قادر به انجام برقراری نظم و قانون نخواهند بود!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme