https://telegram.me/empireoflies
رئیس‌جمهور آمریکا که بواسطه توئیت‌های جنجالی‌اش به شهرت زیادی دست یافته است در مصاحبه با یک رسانه انگلیسی گفت بعضی از توئیت‌هایش را از داخل رختخواب می‌فرستد.

ترامپ: بعضی وقت‌ها از رختخوابم توئیت می‌کنم!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا که این روزها یکی از چهره‌های مشهور شبکه اجتماعی توئیتربه شمار می‌رود گفت بعضی از توئیت‌هایش را از داخل رختخوابش می‌فرستد و گاهی اوقات هم به دیگران اجازه می‌دهد تا گفته‌های او را توئیت کنند.

وی که این اظهارات را در مصاحبه با شبکه تلویزیونی انگلیسی ITV به زبان آورد، در ادامه گفت که به شبکه اجتماعی توئیتر به چشم یک ابزار دفاعی در برابر رسانه‌های دروغ‌پرداز نگاه می‌کند و در واقع، برای دفاع از خود در برابر رسانه‌هاست که اقدام به توئیت کردن می‌کند.

ترامپ تصریح کرد در عصر رسانه‌های دروغ‌پرداز و اخبار جعلی برای دفاع از خود به رسانه‌ای چون توئیتر نیاز دارد تا بتواند مستقیما با رای‌دهندگان آمریکایی صحبت کند. وی تصریح کرد: اگر من چنین ابزاری برای ارتباط نداشته باشم نمی‌توانم از خودم دفاع کنم.

رئیس‌جمهور آمریکا در پاسخ به این سوال مجری که از او پرسید آیا پیش آمده است که در حالت خوابیده یا برروی تخت نیز توئیت کند، گفت: «بله من بعضی توئیت‌هایم را از داخل رختخواب می‌فرستم و بعضی دیگر را هنگام صبحانه یا سر میز ناهار یا شام. اما در طول روز مشغله بسیار زیادی دارم و نمی‌توانم توئیت کنم!»

او گفت می‌داند که بسیاری از مردم جهان منتظر توئیت‌های او هستند!

ترامپ در ادامه این مصاحبه گفت گاهی اوقات که وقت کافی برای توئیت کردن ندارد حرفش را برای یکی از کارکنانش دیکته می‌کند تا او آن را برروی توئیتر قرار دهد.

گفتنی است رئیس‌جمهور ۷۱ ساله آمریکا به کرات از توئیتر برای اعلام سیاست‌هایش، حمله به منتقدان داخلی و رسانه‌ها یا اعلام سیاست‌های کلی دولتش در برابر دیگر کشورها از جمله چین، روسیه و کره شمالی استفاده می‌کند.

حساب توئیتر او در حال حاضر بیش از ۴۷ میلیون دنبال‌کننده (فالوور) دارد.

در ماه‌های اولیه ریاست جمهوری ترامپ، استفاده او از تلفن همراه شخصی‌اش در کاخ سفید به یک چالش امنیتی مهم برای دستگاه اطلاعاتی آمریکا تبدیل شده بود تا اینکه او بالاخره راضی شد از یک تلفن همراه امن برای ارتباطات خود استفاده کند.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

رئیس‌جمهور آمریکا که بواسطه توئیت‌های جنجالی‌اش به شهرت زیادی دست یافته است در مصاحبه با یک رسانه انگلیسی گفت بعضی از توئیت‌هایش را از داخل رختخواب می‌فرستد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme