https://telegram.me/empireoflies

ترامپ اشک اپوزیسیون را درآورد! + عکس

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با روی کار آمدن «دونالد ترامپ» به عنوان رئیس جمهور جدید آمریکا، شاهد تغییراتی در این کشور هستیم که حتی صدای برخی از عناصر اپوزیسیون را هم درآورده است.

در زمان زمامداری دموکرات‌ها، بسیاری از عناصر اپوزیسیون و دنباله‌های داخلی آنها با حمایت از سیاست‌های به‌ظاهر نرم‌تر دولتمردان وقت آمریکا نسبت به جمهوری‌خواهان، می‌کوشیدند تا از سویی جایی برای خود در ینگه دنیا باز کرده و از سویی دیگر چهره‌ای تطهیر شده از آمریکا و مقامات آمریکایی نشان دهند.

اما با روی کار آمدن ترامپ به عنوان نامزد محافظه‌کاران و جمهوری‌خواهان آمریکایی، دیگر حتی یک ماسک زیبا و یا یک دستکش مخملی هم نمی‌تواند دست چدنی و در واقع باطل دولت ایالات متحده را مخفی نماید. با روی کار آمدن «دونالد ترامپ» در آمریکا، بسیاری از کسانی که تا یک ماه پیش در شیپور حمایت از سیاست‌های کاخ سفید می‌دمیدند، دیگر نمی‌توانند به سخنانشان ادامه دهند، چون سیاست‌های دولت جدید آمریکا جای دفاعی نگذاشته و بخشی از اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی را بسیار نگران کرده است.

در روزهای اخیر ، پس از روی کار آمدن رسمی ترامپ، شاهد این بوده‌ایم که برخی از عناصر اپوزیسیون و کارمندان رسانه‌های بیگانه از جمله رسانه‌های وابسته به دولت آمریکا، به‌طور علنی از سیاست‌های مهاجراتی دولت جدید آمریکا انتقاد کردند و به‌عبارت دیگر در برابر خشم مخاطبانشان، نتوانسته‌اند از اعمال دولت جدید آمریکا دفاع کنند.

«آرش سیگارچی» سردبیر وبسایت «صدای آمریکا» که در دوره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از حامیان سرسخت کلینتون و مخالف ترامپ بود، در شرایطی که خبرهایی درباره تحولات گسترده در شبکه مذکور و احتمال اخراجش از VOA وجود دارد، با آنکه دل پری از ترامپ داشت، اما برای حفظ حقوق ماهیانه‌اش گفت که نمی‌تواند سخنی بگوید.

«مهتاب وحیدی راد» مجری شبکه رادیویی «رادیو فردا» هم دیگر فردی بود که در واکنش به قانون مهاجرتی جدید رئیس جمهور آمریکا، با مشکل برخورده و با آنکه سالها به حکومت آمریکا خدمت کرد، اما اکنون نمی‌تواند به راحتی به آمریکا سفر کند. او در صفحه توییترش درباره این موضوع با لحنی غم‌انگیز گفت: “در رسانه آمریکایی کار می‌کنی و به این خاطر نمی‌تونی برگردی ایران. بعد ورودت به آمریکا هم ممنوع میشه! مسخره‌ست، تلخه یا خواب می‌بینم!؟ #ویزا”

«کامبیز حسینی» یکی دیگر از افراد فراری است که سالها در رسانه‌های ضدایرانی فعالیت کرده است. او هم با آنکه سالها به آمریکایی‌ها خدمت کرد، اما اکنون گرفتار قانون مذکور شده و در این باره در توییترش می‌نویسد: “روزهای سختی برای ما ایرانیهای مهاجر در آمریکاست. تمام سالهایی که اینجا بودم اینقدر ایرانیهای آمریکا رو آشفته سرکردان، متزلزل ولی متحد ندیدم …”

یکی دیگر از عناصر اپوزیسیون هم درباره شرایط موجود در آمریکا پس از ابلاغ قانون جدید مهاجرتی این کشور، در صفحه فیسبوکش نوشت: “در این روزهای فضا در آمریکا به‌شدت ضدایرانی و ضدمسلمانان شده هر جایی که می‌روم به تمسخر و متلک از من می‌پرسند که آیا مجوز اقامت داری یا با اخراج شوی؟ … نژادپرستی در آمریکا به شدت فعال شده و موج ناسیونالیسم افراطی ایجاد شده است و ایرانی را مترادف با تروریسم میدانند …”

با وجود سالها خدمت عناصر اپوزیسیون برای دولت‌های بیگانه بخصوص آمریکایی‌ها و خیانت به باورهای هموطنانشان، به‌نظر می‌رسد یانکی‌ها چهره حقیقی خود را نشان داده‌اند و حتی به نوکرانشان هم به راحتی اجازه ورود به آمریکا را نمی‌دهند و در واقع رئیس جمهور جدید آمریکا خوب پاداشی به نوکرات و خادمانش داد!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme