https://telegram.me/empireoflies

ترامپ، حزب دموکرات را «حزب برده داری» خواند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دونالد ترامپ نامزد جنجالی جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر، در سخنانی از آنچه که موفقیت شغلی میلیونها سیاهپوست آمریکایی خواند، استقبال کرد و حزب دموکرات را یک حزب برده داری معرفی کرده است.

ترامپ در هفته‌های اخیر تلاش زیادی را آغاز کرده است تا نظر سیاهپوستان و دو رگه های اسپانیایی را در انتخابات نوامبر جلب نماید. به نظر می رسد که سیاهپوستان و دو رگه های اسپانیایی به طور کلی از هیلاری کلینتون نامزد دموکراتها حمایت کنند.

انتخابات آمریکا قرار است ۸ نوامبر یعنی ۱۸ آبان ماه برگزار شود. ترامپ در سخنانی در یک راهپیمایی انتخاباتی در واشنگتن، تاکید کرد: حزب جمهوریخواه، حزب آبراهام لینکلن است. این حزب دموکرات است که حزب برده داری است، حزب جیم کرو و حزب مخالف است.

وی در ادامه افزود: حزب دموکرات نتوانسته است با اجرای سیاست های اقتصادی خود، وضعیت شغلی و استانداردهای زندگی رای دهندگان اقلیت در جامعه آمریکا را بهبود بخشد.

ترامپ پیش از این در جمع طرفداران خود در آستین واقع در ایالت تگزاس، گفت: مشارکت سیاهپوستان در نیروی کار آمریکا کاهش یافته است. تعداد سیاهپوستانی که از کمکهای غذایی دولت استفاده می کنند، در دوره اوباما به بیش از ۵۸٫۲ درصد رسیده است. درصد سیاهپوستان آمریکایی که مالک خانه هستند، به ۴۱٫۷ درصد کاهش یافته است.

تازه ترین نظرسنجی ها نشان می دهد که ترامپ توانسته است اختلاف خود را با هیلاری کلینتون نامزد دموکراتها کاهش دهد. ترامپ اکنون به دنبال جلب حمایت سیاهپوستان و سایر اقلیت‌های قومی در آمریکا است. سیاهپوستان و اسپانیایی تبارها بیش از ۸۰ میلیون نفر از جمعیت آمریکا معادل ۲۷ درصد کل جمعیت را تشکیل می دهند.

انتهای پیام/

نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ادامه تلاش خود برای جلب نظر میلیون‌ها سیاهپوست آمریکایی، حزب دموکرات را یک حزب برده داری توصیف کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme