https://telegram.me/empireoflies

تحلیل گر BBC زائرین اربعین را مفت خور خطاب کرد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  در ایام اربعین حسینی امسال رسانه های فارسی زبان تا جایی که سعی داشتند تلاش کردند از ارزش این مراسم بی نظیر در تاریخ بکاهند ولی تلاش آنها اصولا فایده ای نداشت و بر اساس آمار ها رونق این مراسم سال به سال بیشتر می شود.

رسانه‌های وابسته به دشمنان جمهوری‌اسلامی و ملت ایران مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «رادیو فردا»، «رادیو زمانه»، «یورو نیوز» «العربیه»، «ایران وایر» و امثالهم، با بی‌توجهی به همایش عظیم انسانی اربعین، به‌موضوعات حاشیه‌ای پرداخته و به‌طور کاملاً عمدی راهپیمایی اربعین را سانسور کرده‌اند.

برخی از رسانه های به اصطلاح حرفه ای نیز این مراسم را نمادی از قدرت سیاسی جمهوری اسلامی می دانند که هر ساله دولت ایران کمک های فراوانی را برای بیشتر شدن جمعیت در این مراسم اختصاص می دهد ولی این در حالی است که به اذعان مقامات داخلی این مراسم با همکاری ملت عراق و در درجه بعد با همکاری برخی از ایرانی ها در عراق برگزار می شود و دولت های ایران و عراق کمترین سهم را در بر گزاری این همایش جهانی شرکت دارند.

البته برخی دیگر از ضد انقلاب که از این همایش جهانی به خشم آمده اند تنها کاری که از دستشان بر می آید توهین و تمسخر زائرین است که تجربه نشان داده این توهین ها نتیجه عکس خواهد داشت و موجب می شود زائران حسینی سال به سال بیشتر شوند.

یکی از ضد انقلابیون حسن هاشمیان است که از سرسپردگان سعودی و حامی منافقین و از چهره های سابق دانشگاهی ایران می باشد. وی که همواره اعتقاد دارد بی بی سی فارسی و رادیو فردا در جهت سیاست های دولت ایران حرکت می کنند در روز های اخیر در واکنش به راهپیمایی عظیم اربعین گفته چند مدرسه در شهر های عراق  و نجف به دلیل تعداد بالای زائران تعطیل شده و این موضوع را بهانه ای قرار داده تا به کلیه زائرین توهین کند و آنان را زائران ساندیسی خطاب کرده.

حسن هاشمیان

وی با توهین به زائران اربعین آنها را مفت خور و آویزان خطاب کرده و گفته این زائران باعث شده اند تا به مردم عراق ظلم شود!

خشم افرادی از این دست باعث می شود که زبان به هر یاوه ای بگشایند و رونق و توسعه شهر های عراق که تنها گوشه ای از حضور زائران حسینی است که مردم شیعه عراق با جان و دل از آنان پذیرایی میکنند را نبیند.

لازم به یاد آوری است که وی سابقا ایران را مسئول کودتا در ترکیه و پدید آورنده داعش نامیده بود و با حضور در تلویزیون های بی بی سی فارسی و صدای آمریکا به تحلیل های شاذی پرداخته بود که باعث شده از این رسانه ها هم دیپورت شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme