https://telegram.me/empireoflies

تحلیل گر بی‌بی‌سی: ایران تنها دموکراسی منطقه است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاخیرا علی علیزاده از تحلیل گران شبکه انگلیسی بی‌بی‌سی فارسی در صفحه توئیتر خود در خصوص انتخابات ایران نوشت: “سه روز مانده تا ترکیه، به سلطنت اردوغان آری بگوید. آنوقت ایران با انتخابات رقابتی و پیش بینی ناپذیرش، براستی «تنها دموکراسی خاورمیانه می شود»”

این اعتراف تحلیل گر بی‌بی‌سی هر چند از آنتن رسمی این شبکه پخش نشده است. اما می تواند سندی باشد بر وجود “جمهوری” واقعی در ایران بر خلاف تبلیغات غیر واقعی که بی‌بی‌سی صورت می دهد.

این اعتراف در حالی از سوی یکی از تحلیل گران ارشد بی‌بی‌سی به صراحت بیان می شود که بی‌بی‌سی و مدیران آن همیشه در مقابل جمهور مردم ایران تنها از سیاست استفاده کرده اند. آن ها همیشه تلاش کرده ان که این جمهور و حضور آن ها را نادیده بگیرد و این شبکه همیشه به مخاطب خود اینگونه القا کرده است که در جمهوری اسلامی مردم در آینده سیاسی خود تاثیر گذار نبوده و این حاکمیت است که برای آن ها تصمیم گیری می کند.
به سیاست های بی‌بی‌سی در قبال انتخابات های ایران در سال های گذشته اگر نگاهی بیاندازیم به مواردی از سیاست ورزی های بی‌بی‌سی مواجه می شویم که به وضوح یکی از این سیاست های بی‌بی‌سی کم رنگ کردن نقش مردم در آینده سیاسی خود می باشد. بی‌بی‌سی در بسیاری از این سال ها تلاش داشته است تا مردم را از تصمیم گیری برای آینده سیاسی خود منصرف کرده و آن ها را از شرکت در انتخابات ها منع می کرده اما هیچگاه در این سیاست موفق نبوده و به همین دلیل عدم موفقیت در سال های گذشته تلاش داشته تا سالم بودن انتخابات ها را زیر سئوال ببرد اما در این مورد هم موفق نبوده و مردم باز هم با حساسیت نسبت به آینده خود در انتخابات ها شرکت کرده.
امید این است که مدیران این شبکه هم به مانند تحلیل گر خود به جمهوری عظیم اعتراف کرده و دست از خصومت با ملت ایران بردارد.
انتهای پیام/بی‌بی‌سی پرشین

اخیرا علی علیزاده از تحلیل گران شبکه انگلیسی بی‌بی‌سی فارسی در صفحه توئیتر خود در خصوص انتخابات ایران نوشت: “سه روز مانده تا ترکیه، به سلطنت اردوغان آری بگوید. آنوقت ایران با انتخابات رقابتی و پیش بینی ناپذیرش، براستی «تنها دموکراسی خاورمیانه می شود»”

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.15 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme