https://telegram.me/empireoflies

توهم توییتری اپوزیسیون!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: درگیری بین گروه‌های مختلف بیشتر به یک شوخی و جوک تبدیل شده است، به‌طوری که می‌توان تخمه و پفک و چیپس خرید و نشست پای دعواهای این گونه‌های نادر!

چند روز پیش «مهدی میرقادری» از طرفداران «ربع پهلوی» که خود را «مبارز نستوه» نامیده، با انتشار تصویر دو توییت خود و یکی از سران گروهک منافقین، مدعی شد که تعداد لایک بیشتر او نسبت به «علیرضا جعفرزاده» نشانه پیروزی هواداران پادشاهی نسبت به گروهک مجاهدین خلق است!

«مهدی میرقادری» در پاسخ به یکی از توییت‌های وزیر امور خارجه آمریکا، از آمریکایی‌ها برای مبارزه با حکومت ایران درخواست کمک کرد و نوشت: “جناب پمپئو، سال گذشته بسیاری مردم به خیابان آمدند و شعار حمایت از شاهزاده رضا پهلوی را دادند، چرا دولت آمریکا به این خواست مردم ایران عمل نمیکند. به گفته پرزیدنت ریگان ، اشتباه بزرگ کارتر حمایت از خمینی و پشت کردن به متحد آمریکا یعنی شاه بود. آیا زمان جبران این اشتباه نرسیده است؟”

«علیرضا جعفرزاده» از اعضای ارشد گروهک تروریستی منافقین و عامل افشای اطلاعات هسته‌ای ایران که زمینه‌ساز تحریم‌ها علیه ایران شد هم در توییتی جداگانه به وزیر امور خارجه آمریکا، خواستار مجازات حکومت ایران به‌سبب آنچه او کشتن ۳۰ هزار عضو گروهک منافقین در سال ۱۳۶۷ ادعا کرد، شد و نوشت: “هر روز اسناد جدیدی افشا میشود که نشان میدهد بالاترین مقامات فعلی رژیم ایران در قتل عام سال ۱۳۶۷ که در عرض چندماه بیش از ۳۰ هزار(!) زندانی سیاسی که اکثریت قریب به اتفاق آنها مجاهدین خلق ایران بودند دست داشته اند. چه اقدامی برای مجازات این قاتلین میکنید؟”

حال میرقادری که از نوچه‌های پهلوی نیز است، در تحلیلی پیچیده(!) فهمیده به‌سبب آنکه توییت او هزار لایک گرفته و توییت جعفرزاده تنها ۵۶۱ لایک، این نشان‌دهنده آن است که طرفداران پادشاهی در ایران دو برابر گروهک منافقین است!

این نخستین بار نیز که عناصر اپوزیسیون بر اساس این تحلیل‌های ابلهانه و آبکی به بیان ادعاهای مختلف درباره ضعف نظام جمهوری‌اسلامی و قدرت اپوزیسیون می‌پردازند و بر اساس همین نوع تحلیل‌های مجازی و توییتری است که در طول چهل سال اخیر ضرب‌العجل دو ماهه و شش ماهه برای سرنگونه حکومت ایران تعیین می‌کنند.

 

انتهای متن/

درگیری بین گروه‌های مختلف بیشتر به یک شوخی و جوک تبدیل شده است، به‌طوری که می‌توان تخمه و پفک و چیپس خرید و نشست پای دعواهای این گونه‌های نادر!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme