https://telegram.me/empireoflies

تحلیل‌گر BBC: مدافعان حرم پاکترین بچه هاى این سرزمین هستند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  در برنامه صفحه دو بی بی سی فارسی که در خصوص جنگ سوریه بحث می شد یکی از میهمانان برنامه مجید محمدی بود که سال هاست در سایت های ضد انقلاب مشغول قلم زنی می باشد وی در حالی بحث خود را شروع نمود که گویا تنها منبع رسمی تحلیل هایش اخبار و تحلیل هایی است که گروه های فکسنی ضد انقلاب بر علیه جمهوری اسلامی روزانه در فضای مجازی منتشر می کنند.

وی ادعا کرد که ایران حدود ۷ میلیارد دلار در سوریه هزینه نموده است در حالی که این آمار و اطلاعات در هیچ منبعی تا کنون گفته نشده و هیچ مقام رسمی در این خصوص تا کنون سخنی به زبان نیاورده است. وی همچنین از آمار ۲۰۰۰ کشته در جنگ برای ایران خبر داد در حالی که بنیاد شهید انقلاب اسلامی اعلام نموده بود که حدود ۱۰۰۰ نفر در جنگ سوریه از ایرانیان به شهادت رسیده اند.

وی که چند ماه پیش در نامه از دونالد ترامپ خواسته بود که ایران را با تحریم های بیشتر از پا بیاندازد در ادامه سخنان خود گفت که سربازان ایرانی در حلب می جنگند و نام خودشان را مدافع حرم می دانند در حالی که این مناطق از حرم ائمه بسیار فاصله دارد!!

وی با این تحلیل های مضحک که دفاع از یک منطقه را محدود به چند صد متری آن مکان دارد در مقابل میهمان دیگر برنامه بعد از چند دقیقه کاملا خلع سلاح شد.

پوریا آسترکی از فعالین فضای توئیتر که در ایران سکونت دارد در پاسخ به تحلیل های مضحک این ضد انقلاب گفت که شهادت محسن حججی که آخرین نمونه از رشادت های ایرانیان در مقابله با داعش است چند نکته را در خود داشت اول این که این دروغ گویی رسانه ها را که ایران با داعش در حال جنگ نیست را کاملا مردود کرد و دوم اینکه درستی این تحلیل که اگر با داعش در عراق و سوریه نجنگیم باید در همدان و کرمانشاه بجنگیم کاملا مشخص شد و نکته دیگر این که در شهادت محسن حججی اساسا در سوریه نبوده و در عراق بوده و ایران با داعش در هر نقطه ای که باشد می جنگد و این موضوع به امنیت ملی ما مرتبط است و ما نباید از این موضوع به راحتی عبور کنیم .

وی در ادامه تاکید کرد که کسانی که ادعا می کنند ایران در سال های گذشته حدود ده میلیارد دلار در جنگ سوریه هزینه نموده است این ادعا چطور می تواند صحت داشته باشد در حالی که بودجه دفاعی ما در سال های اخیر چنین رقمی نبوده و این بودجه البته تنها یک صدم از بودجه ای است که آمریکا برای توسعه پروژه هواپیماهای F35 خود در نظر گرفته است.

وی هم چنین در بخشی دیگر از سخنان خود که مجری برنامه و مجید محمدی را کاملا محسور خود کرده بود گفت نیروی قدس بزرگترین نیروی ضد تروریسم جهان است.

استرکی هم چنین در جواب توهین هایی که مجید محمدی به مدافعان حرم می کرد و آنها را تروریست و جنایتکار می دانست گفت:”سپاه قدس و مدافعان حرم پاکترین بچه هاى این سرزمین هستند و همه مردم ایران قدردان چنین قهرمانانی هستند.”

البته این سخنان آسترکی و جواب های دندان شکنی که به مجید محمدی در آنتن بی بی سی داد واکنش هایی را در شبکه توئیتر در بر داشت که از وی به دلیل مواضع انقلابی اش از وی تقدید و تشکر نموده بودند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme