https://telegram.me/empireoflies

تحلیلگر بی‌بی‌سی تروریست از آب در آمد

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: انتشار اخبار اقوام جدایی طلب در  کردستان در رسانه های فارسی زبان سیاستی دیرین و همیشگی است و مختص به امروز نیست. از آن جایی که این رسانه ها در سیاست های خود همواره مصمم هستند که از این گروه های تروریستی حمایت کنند بنابراین جای تعجب ندارد رسانه ای مثل بی بی سی فارسی و صدای آمریکا در برنامه های خود از این تروریست ها حمایت کنند چرا که این وطن فروشان شاخه نظامی همین رسانه ها هستند که در داخل کشور امنیت را بر مردمان سرزمین مان تنگ می کنند.

چندی پیش که نیروهای سپاه پاسداران در درگیری با تروریست های حزب دموکرات و پژاک چندین نفر از این تروریست ها را به هلاکت رساند رسانه های آن طرف آب برای این تروریست ها رخت عزا پوشیدند و این درگیری ها را تا حد زیادی منعکس کردند. این شبکه از قول یکی از سایت های تروریست ها نوشته: ”یکی از تیم‌های پیشمرگه حزب دمکرات کردستان ایران در شهرستان اشنویه در مابین روستاهای سرگیز و قره‌سقل که در میان مردم درحال انجام فعالیت‌های تشکیلاتی و سیاسی بودند، مورد هجوم نیروهای سپاه پاسداران رژیم قرار گرفته و درگیری شدیدی میان نیروهای پیشمرگه حزب دمکرات و نیروهای سپاه پاسداران رژیم روی داده است”.

از ادبیات این مقاله بی بی سی به روشنی بر می آید که این رسانه حمایت کاملی از این تروریست ها دارد و احتمالا قول و قرارهایی برای پوشش رسانه ای با این گروهک ها در پس پرده داشته است.

البته این مشی رسانه های بیگانه تازگی ندارد مثلا هنگامی که «بی‌بی‌سی فارسی» به دنبال جلب توجه مخاطبینش در موضوعی خاص است، در برنامه‌های تحلیلی مانند «پرگار»، «صفحه۲»، «به عبارت دیگر»، «نوبت شما» و «۶۰ دقیقه» به آنها می‌پردازد. اخیرا در برنامه «صفحه دو»، این شبکه با دعوت از تعدادی از عناصر پان‌ترکیسم و تجزیه‌طلب، با دروغ‌گویی و سیاه‌نمایی درباره وضعیت اقوام مختلف کشورمان، بدون اشاره به اینکه بسیاری از سران جمهوری‌اسلامی از اقوام مختلف بخصوص ترک‌ها و آذری‌زبانها هستند، ادعا شد که نظام اسلامی حقوق اقوام مختلف را رعایت نمی‌کند!

یا اینکه در برنامه اخیر صفحه دو این شبکه با دعوت از برخی تجزیه طلبان تروریست به باز گویی مواضع تجزیه طلبانه این افراد و حمایت از مواضع ایشان پرداخت. دادن تریبون به این افراد در سیاست های اخیر بی بی سی بسیار مشهود است تا جایی که خبر می رسد افرادی از کارکنان این شبکه به این سیاست ها اعتراض نموده اند ولی از آنجایی که این افراد حق هیچ اعتراضی را در این سازمان نداردند به راحتی صدایشان خفه می شود.

لازم به ذکر است یکی از تحلیل گران برنامه اخیر بی بی سی، همن سیدی از فعالین کُرد ساکن لندن است که در سال های قبل به شدت از اقدامات مسلحانه بر علیه حکومت ایران حمایت کرده بود. وی که سابقه عضویت در گروه های تروریستی دموکرات کردستان را دارد بعد از اسکان در لندن به جرگه تحلیل گران بی بی سی فارسی پیوسته است و به دلیل چهره ترسناک خود همواره مورد تمسخر مخاطبین هم قرار می گیرد.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: انتشار اخبار اقوام جدایی طلب در  کردستان در رسانه های فارسی زبان سیاستی دیرین و همیشگی است و مختص به امروز نیست. از آن جایی که این رسانه ها در سیاست های خود همواره مصمم هستند که از این گروه های تروریستی حمایت کنند بنابراین جای تعجب ندارد …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme