https://telegram.me/empireoflies

تحقیق در مورد چرایی رشد اسلام در کانادا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رشد حیرت آمیز اسلام در کانادا باعث تعجب کارشناسان در این کشور شده است.

بر پایه این گزارش، افزایش تعداد مسلمانان در کانادا این روزها باعث جلب توجه بسیاری از مردم این کشور شده است. هر روز اخباری در مورد مسلمان شدن تعدادی کانادایی در رسانه ها منتشر می شود و این موضوع در حالی اتفاق می افتد که کشور کانادا تا همین چند سال پیش، کمترین تعداد مسلمان را به خود اختصاص داده بود.

کانادا از جمله کشورهایی است که تا همین چند سال پیش هیچ رسانه اسلامی در آن فعالیت نمی کرد. جمعیت کم و بی سروصدای مسلمانان آن نیز در میان اکثریت این کشور گم شده بودند. با اینحال روندی که از چند سال گذشته آغاز شده شرائط را به کلی تغییر داد.

روند رشد اسلام به اندازه ای شدت گرفته است که مسئولین این کشور از نهاد های تحقیقاتی خواسته اند در مورد چرایی جذب کانادایی ها به اسلام تحقیق کنند. تعدادی از موسسات علمی و دانشگاه ها نیز در پاسخ به این فراخوان طرح های خود برای انجام این تحقیق اعلام کرده اند.

یکی از این نهادها، مرکز امنیت عمومی کانادا است که سفارش این تحقیق را به برخی از مراکز آکادمیک داده است. بر این اساس، طی چند ماه آینده با تعداد زیادی از تازه مسلمانان کانادا مصاحبه خواهد کرد. “پروفسور فلور” مسئول این نظرسنجی با بیان اینکه دقیقا نمی داند دولت چه استفاده ای از نتایج این نظرسنجی خواهد کرد گفت: «دغدغه های ما مربوط به مسائل امنیتی نیست و ما تنها مشتاقیم که دلیل اقبال مردم کانادا به اسلام را کشف کنیم.»

 انتهای پیام/جام نیوز

روند رشد اسلام به اندازه ای شدت گرفته است که مسئولین این کشور از نهاد های تحقیقاتی خواسته اند در مورد چرایی جذب کانادایی ها به اسلام تحقیق کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme