https://telegram.me/empireoflies

تحقیر روشنفکران ضد ایرانی توسط ضد انقلاب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در هفته های اخیر چند کودک به دلیل تجاوز و وحشی گری افرادی در چند شهر ایران قربانی شده اند  که در آخرین نمونه از آن دو سارق خودرو با ربودن خودرویی که نوزادی ۸ ماهه در آن بوده باعث شدند نوزاد ۸ ماهه به دلیل گرمی هوا و بی غذایی در خودرو جان دهد.

این حوادث باعث شد که برخی از به اصطلاح روشنفکران ایرانی در شبکه های اجتماعی به این موضوع بپردازند که چرا برخی از نهاد های نظامی و انقلابی که برای دفاع از مردم کشور های همسایه در آن جا حضور دارند به فکر جان کودکان ایرانی نیستند و در واقع قربانی شدن این کودکان را حاصل حضور نظامی ایران در چند کشور منطقه دانسته اند که ناگزیر از تامین امنیت شهروندانشان هستند!!!

این اظهار فضل های مبتدیانه و نابخردانه باعث شد که صدای برخی از ضد انقلابیون خارج کشور هم در بیاید و برای این که تشت رسوایی روشنفکری ایرانی بیش از این به صدا در نیایید به اعتراض پرداخته و همیاران خود را به این نکته توجه داده اند که ای نابخردان در کشوری مثل آمریکا که کعبه آمال شما روشنفکران قرار دارد سالانه بیش از ۲۵۰ هزار کودک توسط اقوام و خانواده خود مورد تجاوز قرار می گیرد.

 

اکبر گنجی از ضد انقلابیون مقیم خلارج کشور در مقاله ای به بررسی این موضوع پرداخته و نوشته :”بر اساس آمار وزارت دادگستری آمریکا، که توسط “مرکز ملی‌ بچه‌های گمشده و سوء استفاده شده” گزارش شده، هر سال به طور متوسط ۸۰۰ هزار کودک و نوجوان در آمریکا گم می شوند. از این تعداد سالی‌ حدود ۲۰۳ هزار کودک و نوجوان را اعضای فامیل خود آن کودکان و یا نوجوانان می ‌دزدند. حدود ۵۸ هزار نفر نیز برای سوء استفاده جنسی‌ ربوده می شوند. ۵۴۰ هزار بقیه نیز یا توسط خانواده‌های خود از خانه بیرون انداخته می شوند، و یا خود به دلایل مختلف از خانه فرار می کنند. اکثریت عظیم این ها در فاصله کوتاهی پیدا می شوند، ولی‌ سالانه حدود هفت هزار کودک و نوجوان نیز دزدیده می شوند که تا مدت‌های طولانی‌ پیدا نمی شوند.”

گنجی در ادامه نوشتار خود به دلایل مضحک این ادعا پرداخته و آن را با حضور نظامی آمریکا در چند کشور خاورمیانه مقایسه کرده و می نویسد:”این فجایع در آمریکا در دورانی رخ داده که آمریکا در کشورهایی چون افغانستان، پاکستان، عراق، لیبی، سوریه، یمن، و…مداخله نظامی کرده و به غیر از ده ها هزار کشته و زخمی، حدود ۶ هزار تریلیون دلار هم هزینه کرده است اما تا حدودی که من اطلاع دارم، هیچ کس نگفته است که مسائلی که در آمریکا درباره کودکان رخ داده و می دهد، محصول مداخلات نظامی تجاوزکارانه این کشور است.”

گنجی در پایان نوشته خود می گوید که روشنفکر هم انسان است. دوست دارد قهرمان شود. به عکس جوامع غربی، هزینه قهرمان شدن در جامعه ما زیاد نیست. روشنفکری ما در تقابل با دولت (نظام سیاسی)، همیشه قهرمان شده است. برای این که فقط روشنفکر وقتی قهرمان می شود، که تنها و تنها جمهوری اسلامی را عامل همه این فجایع قلمداد کند. و این در حالی است که نظام بر عکس تبلیغاتی که در رسانه ها می شود اصلا نقشی در نابودی خاورمیانه و رخداد های منتسب به آن ندارد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme