https://telegram.me/empireoflies

تحقق پیش‌بینی رهبر انقلاب درباره بازگشت تروریسم تکفیری به خانه‌اش

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی پیش خبری با عنوان هراس غرب از بازگشت تروریست‌ها در مشرق منتشر شد که در آن آمده بود: کشورهای غربی که به شدت از بازگشت تروریست های اعزام شده به سوریه در هراس هستند با ارسال لیست اسامی این افراد به آنکارا از ترکیه خواستند تا در صورت امکان از بازگشت آنها به آمریکا و اروپا جلوگیری کند.

اما آنچه اکنون مهم جلوه می‌کند ذکر این نکته است که مقام معظم رهبری طی یک‌سال گذشته چندین بار به سردمداران غرب و حامیان تروریسم داعشی در منطقه اخطار دادند که این حمایت از تروریسم در منطقه در نهایت به خودتان باز خواهد گشت:

«یک عده سعی نکنند چهره‌ی آمریکا را بزک کنند، آرایش کنند، زشتی‌ها و وحشت‌آفرینی‌ها و خشونت‌ها را از چهره‌ی آمریکا بزدایند… همین گروه‌های تندروِ افراطیِ آدم‌کشِ تکفیری را اول اینها راه انداختند که حالا در یک‌جاهایی کمانه کرده و به خودشان هم دارد می‌خورد.» (۲۸ بهمن ۱۳۹۲ دیدار با مردم آذربایجان)

«رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به خطر گروه‌های تکفیری در منطقه، تأکید کردند: متأسفانه برخی کشورهای منطقه متوجه خطری که گروه‌های تکفیری، در آینده، برای خود آنها ایجاد خواهد کرد نیستند و همچنان در حال حمایت از این گروه‌ها هستند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: برخی کشورهای منطقه اکنون با کمک به گروه‌های تکفیری، از کشتار و جنایات آنها در سوریه و برخی کشورهای دیگر حمایت می‌کنند اما در آینده نه چندان دور، این گروه‌ها بلای جان همان کشورهای حامی خواهند شد و در نهایت مجبور خواهند بود که با هزینه زیاد، آنها را از بین ببرند.» (۱۲ خرداد ۱۳۹۳ دیدار با امیر کویت)

و اکنون همانطور که مقام معظم رهبری به تمدن تروریست‌پرور غرب اخطار داده بود، گروگان‌گیری‌ها و کشتارها در کشور فرانسه، به عنوان دو شوک قوی توسط عناصر تروریست داعشی به پیکره جامعه غرب وارد شد.

طی روزهای گذشته خبر حمله چند تروریست داعشی به دفتر یک هفته‌نامه در پاریس و در ادامه آن، گروگان‌گیری از مردم عادی این کشور در یک چاپ‌خانه، تیتر یک تمام رسانه‌های جهان شد.

در حادثه فرانسه با توجه به حجم عظیم شهروندان مسلمانی که در کنار شهروندان مسیحی با مسالمت در کنار هم زندگی می‌کنند دولت فرانسه نتوانست پیوند بی‌سروته اسلام به تروریسم را به خوبی انجام دهد. گذشته از این‌ها تشت رسوایی غرب درباره حمایت از تروریسم داعشی در منطقه، به زمین افتاده و اکنون بسیاری می‌دانند که هیچ کس جز خود دولت‌های غربی پشتوانه عملیات‌های تروریستی داعشی نیست. یک مثال کوچک آن را می‌توان کمک‌های تجهیزاتی هواپیماهای آمریکایی برای داعش دانست که هرازگاهی اتفاق می‌افتد:

تحقق پیش‌بینی رهبر انقلاب درباره بازگشت تروریسم تکفیری به خانه‌اش/ دو تروریست فرانسوی، تابستان امسال از سوریه بازگشته بودند // آمادهتحقق پیش‌بینی رهبر انقلاب درباره بازگشت تروریسم تکفیری به خانه‌اش/ دو تروریست فرانسوی، تابستان امسال از سوریه بازگشته بودند // آماده
کمک‌های تجهیزاتی‌ای که هواپیماهای ائتلاف برای تروریست‌های داعش می‌ریزند

مظنونین حادثه فرانسه سه جوان ۱۸، ۳۲ و ۳۴ ساله بودند. دو برادری که دهه چهارم زندگی خود را می‌گذراندند، «سعید کواچی» و «شریف کواچی» متولد پاریس بوده و نفر سوم فردی بی‌خانمان به نام «حمید مراد» اهل منطقه «رمیس» فرانسه بود.

تحقق پیش‌بینی رهبر انقلاب درباره بازگشت تروریسم به خانه‌اش

این دو نفر تابستان امسال در سوریه بوده‌اند. همچنین یکی از این افراد عضو حلقه‌های یارگیری برای گروه‌های تروریستی در فرانسه بوده و در سال ۲۰۰۸ نیز محاکمه شده است.

تحقق پیش‌بینی رهبر انقلاب درباره بازگشت تروریسم تکفیری به خانه‌اش/ دو تروریست فرانسوی، تابستان امسال از سوریه بازگشته بودندتحقق پیش‌بینی رهبر انقلاب درباره بازگشت تروریسم تکفیری به خانه‌اش/ دو تروریست فرانسوی، تابستان امسال از سوریه بازگشته بودند
راشا تودی/ مهر ماه سال جاری:: اسب‌های تروجان: منابع اطلاعاتی آمریکا می‌گویند شبه‌نظامیان داعش در قالب مهاجر به اروپا می‌روند

در کنار این دو حادثه تروریستی با منشأ داعش، امسال یک حمله تروریستی مشابه در بلژیک اتفاق افتاد. جوانی که یک سال در سوریه و در میان تروریست‌ها بر علیه دولت قانونی دمشق جنگیده بود، به زادگاه خود یعنی بروکسل بازگشت و در موزه یهودیان، سه نفر را به رگبار بست و کشت.

هرچند که برآوردهای اطلاعاتی خود کشورهای غربی، این کشورها را به سرافت انداخت تا از بازگشت تروریست‌های داعشی به خانه‌شان جلوگیری کنند اما نکته مهمی که در کلام مقام معظم رهبری وجود داشت این بود که این کشورها برای در امان ماندن از کمانه کردن تیر شلیک شده از اسلحه تروریست‌سازی غرب به سمت خودشان، تنها یک راه دارند و آن هم کمک و پشتیبانی نکردن از این تروریست‌ها است.

با این اوصاف و با توجه به درس نگرفتن غرب از اخطارهایی که به آنان داده می‌شود، پیش‌بینی مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه درنهایت مجبور خواهند بود که با هزینه زیاد آن‌ها را از بین ببرند، به وقوع خواهد پیوست.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme