https://telegram.me/empireoflies

تحفه شیرین و شادی برای ملت ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش در پی انتشار تصویری از یکی از اعضای اپوزیسیون که با گیلاسی شراب در دست بر روی کاناپه ای منقش به کتیبه عزای امام حسین (ع) نشسته بود ایرانیان از اقصی نقاط جهان نسبت به این بی حرمتی موضعی سخت گرفتند.

در این میان بر اساس برخی از شنیده ها گفته شد که شادی صدر با اقداماتی که در سال های اخیر انجام داده و همکاری با نهاد های اطلاعاتی غربی و همچنین با نماینده ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران توانسته در ایجاد و تشدید تحریم های ایران در سال های ابتدایی دهه نود تاثیر به سزایی داشته باشد.

گمانه زنی ها در این خصوص بعد از هتک حرمت به ائمه اطهار توسط این شخص ادامه داشت تا این که وی روز گذشته بر این گمانه زنی ها صحه گذاشت و اعتراف نمود که وی عامل بسیاری از تحریم ها بر علیه ملت ایران بوده و اسنادی دروغین را بر علیه ایران به مجامع بین المللی داده تا قطعنامه های ضد ایرانی را تصویب نمایند.وی در صفحه اینستاگرام خودش نوشته:”اگر دادگاه های ایران به شکایت های کسانی مثل مادر ستار بهشتی و قربانیان کهریزک درست رسیدگی، و مسئولان آنها را محاکمه و مجازات می کردند، اگر حقوق بشر هر روز در ایران به انحای مختلف نقض نمی شد، اگر کارگران و دانشجویان شلاق نمی خوردند، اگر … قطعا نیازی به این همه تلاش برای تحریم های حقوق بشری بین المللی نبود.”

۲۰۱۶-۰۵-۳۰_۱۲-۴۳-۴۸

این گفته وی دیگر جای شک نمی گذارد که شادی صدر در همکاری نزدیک با مجامع به اصطلاح حقوق بشری بوده و با همکاری دیگر اعضای ضد انقلاب مثل شیرین عبادی و برخی دیگر از هم جنس گرایان در تلاش هستند که روز به روز دشمنی خود را با نظام و ملت ایران بیشتر نشان دهند و احتمالا در ماه های اخیر به واسطه توافق هسته ای احساس نموده اند رابطه ایران با غرب رو به بهبود است در پروژه ای وقیحانه به مقدسات ملت ایران توهین نموده اند تا اندکی از دشمنی شان با ایرانیان کاسته نشود.

در سالیان اخیر، تعداد زیادی از چهره‌های مشهور و غیرمشهور که خود را اصلاح‌طلب می‌نامیدند به خارج از کشور رفته و با عضویت در رسانه‌های معاند نظام، یا کشف حجاب کرده و یا علیه نظام و اسلام فعالیت کرده‌اند.

۲۰۱۶-۰۵-۳۰_۱۲-۴۲-۱۸

همچنین شادی صدر جزء کمپین به اصطلاح بین المللی حقوق بشر است که از سوی شیرین عبادی وکیل مدافع بهائیان و همجنس بازان راه اندازی شده است و با هدف سیاه نمایی از اوضاع داخلی ایران، نقش ستون پنجم را برای اربابان غربی خود ایفا می کند.در ابتدای تحریم های ایران منابع غربی به صورت مداوم بر این امر اذعان می کردند که فهرست بسیاری از مقامات و شرکت های ایران یکه در لیست تحریم قرار می گرفتند را از مسئولین این کمپین می گرفته اند.

چند سال پیش نیز این فمینیست های دو آتشه و حقوقدان یعنی شادی صدر و شیرین عبادی با راه اندازی چندین گروه و انجمن مدعی حقوق بشر در کنار حمایت از گروهک‌های تروریستی با سیاه نمایی از برخورد قانونی جمهوری اسلامی ایران با قاچاقچیان مواد مخدر مانع کمک های نهاد های بین المللی برای مقابله با قاچاق مواد مخدر از ایران شدند .

لازم به ذکر است سالهای ابتدایی و میانی دهه ۸۰ که شیرین عبادی در حال تجربه ی اولین فعالیتهای ضددینی و ضدانقلابی خود در پوشش قعالیتهای حقوق بشری بود؛ شادی صدر نیز همراه با او و شهلا شرکت از جمله امضاکنندگان کمپین “قانون بی سنگسار” بودند. کمپینی که سکوی پرش صدر در فعالیتهای اپوزیسیونی و ضداسلامی شد. صدر پس از خروج از کشور در جریان فتنه ۸۸ همچنان در پوشش فعالیتهای فمنیستی به قلمزنی علیه مفاهیم اسلامی و جمهوری اسلامی ادامه داد و اقدامات او و همفکرانش باعث وضع و تشدید برخی تحریمهای حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی شد.وی مدت ها سردبیر روز نامه زن بود که نخستین روزنامه ای بود که مشی فمینیستی در ایران بعد انقلاب داشت.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme