https://telegram.me/empireoflies

تحریک گروه های تروریستی کرد توسط اروپائیان

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: طبق اخبار دریافتی نمایندگان برخی از کشورهای اروپای غربی جلساتی با فعالان ضدانقلاب کردی در بروکسل برگزار کرده اند.

در این جلسات، اروپایی ها به شدت نسبت به عدم توانایی گروهک های ضدانقلاب کردی در انجام عملیات های تروریستی و خرابکارانه در خاک ایران اعتراض کردند و با تهدید به قطع کمک های مالی خواستار سازماندهی مجدد نیروهای ضدانقلاب کردی شدند.

جلسات مشترک نمایندگان برخی از کشورهای اروپایی با نیروهای ضدانقلاب کردی در حالی صورت می گیرد که چندی پیش دو مقام مسئول سفارت خانه های فرانسه و انگلیس به علت تردد غیرمجاز م احتمالا دیدار با برخی افراد و فیلمبرداری از اماکن نظامی ایران در مناطق مرزی استان کردستان بازداشت شدند.

در ضمن انتصاب برخی از سفرای کشور های اروپایی در ماه های اخیر در ایران که همگی از مدیران ارشد اطلاعاتی کشور های خود بوده اند را باید در راستای اقدامات خرابکارانه این کشور ها در ایران دانست.

برخی کارشناسان امنیتی معتقدند تلاش کشورهای اروپایی برای تقویت نیروهای ضدانقلاب کردی همزمان با حمله نیروهای کرد سوریه که از حمایت غربی ها برخوردارند به مواضع ارتش سوریه طی روزهای گذشته به علت تضعیف داعش و سایر گروه های تکفیری و نیاز غرب به ایجاد تنش در منطقه می باشد.همچنین حضور رسانه ای رهبران کرد به ویژه در ماه های اخیر در رسانه های فارسی زبان بسیار چشم گیر بوده است تا جایی که این رسانه ها نیز در پی این بر آمده اند که این نزدیکی و رپرتاژ آگهی ها را تکذیب نمایند.

از طرفی طی سالهای اخیر و بخصوص پس از فتنه ۸۸، «بی‌بی‌سی فارسی» به دفعات از گروهک‌های تجزیه‌طلب و سران آنها به‌طور علنی حمایت و تریبون خود را در اختیار آنها قرار داده است. این شبکه انگلیسی که ارتباط نزدیکی نیز با سرویس‌های جاسوسی دارد، در این مدت به بهانه جریان آزاد اطلاعات و آزادی بیان، تریبون خود را در اختیار سران گروه‌های تجزیه‌طلب شرق و غرب و جنوب کشور قرار داده و به جانبداری از آنها پرداخت است. در حالی که رسانه روباه‌پیر مدعی بی‌طرفی است، اما این رسانه وابسته به رژیم سلطنتی این کشور در تلاش برای تحریک قومیت‌ها به جدایی‌طلبی، از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

البته در داخل کشور هم نیرو های نظامی و اطلاعاتی با این تروریست ها به محض ورود به کشور برخورد می کنندتا جایی که  چند روز پیش ۱۲ نفر از اشرار مسلح که با حمایت و خط دهی عربستان سعودی و کشورهای فرامنطقه ای قصد اقدامات ایذایی و خرابکارانه در داخل کشور را داشتند متلاشی شدند.
منابع ما خبر دادند که این تیم که مسلح به سلاح های سبک و نیمه سنگین بود و قصد داشت سلسله اقدامات ایذایی را در داخل کشور انجام دهد کهتوسط نیرو های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مناطق مرزی سردشت تحت کنترل قرار گرفته و متلاشی شدند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme