https://telegram.me/empireoflies

«تحریم‌های آمریکایی» باز هم حادثه‌ساز شد

به گزارش «امپراتوری دروغ»، صبح امروز یک فروند هواپیمای مسافربری «آنتونُف ۱۴۰» با شماره پرواز ۵۹۱۵ که از فرودگاه مهرآباد به سمت شهر طبس در حال پرواز بود در شمال این فرودگاه سقوط کرد و ۳۸ نفر از مسافران کشته و ۱۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند. برخی از کشته‌ها و زخمی‌های این حادثه کودک بودند.

به گفته برخی منابع این حادثه به علت نقص فنی و از دست دادن یکی از موتور‌های هواپیما روی داده است.

تحریم‌های صنعت هوایی ایران و ندادن قطعات یدکی هواپیماهای مسافربری ایرانی توسط کشورهای غربی و به ویژه آمریکا و حتی ممانعت از همکاری دیگر کشورها با ایران در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی سبب بروز حوادث بسیاری شده است که در این حوادث بسیاری از هموطنانمان کشته و زخمی شده‌اند و خانواده‌های بسیاری از هم پاشیده است.

دشمنی و عناد زورگویان جهانی و در راس آنها آمریکا با ملت ایران به آنجا رسیده است که حتی قطعات یدکی هواپیماهای مسافربری که جنبه نظامی ندارند را نیز تحریم می‌کنند و با وقوع اینگونه حوادث ناگوار نیز دست از برخورد ظالمانه و فشار آوردن با ملتی که تنها به دنبال استقلال و آزادی خود است، بر نمی‌دارند.

رسانه‌های فارسی زبان بیگانه نیز با آنکه ادعای دفاع از حقوق ملت ایران را دارند، اما به جای درخواست از کشورهای غربی برای رفع تحریم‌های هواپیمایی ایران، جمهوری اسلامی را عامل وقع اینگونه حوادث معرفی می‌کنند.

سقوط هواپیمای مسافربری در تهران.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. من فکر میکردم بر حسب نظر فوق متخصصان ما در علم هوا و فضا ما در این زمینه به خود کفایی رسیدیم.پس چرا هنوز وابسته به غرب جنایتکاریم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme