https://telegram.me/empireoflies

تجمع ۵ نفری سلطنت‌طلب‌ها علیه جمهوری اسلامی!! + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، امید شریفی دانا ضدانقلاب سلطنت‌طلب مقیم استکهلم سوئد که به گفته خود در یکی از مشروب‌فروشی‌های این شهر کار می‌کند، در هفته‌های اخیر از عوامل سلطنت‌طلب و هم‌قماشان خود که مقیم سوئد و دیگر کشورهای اروپایی هستند دعوت کرده بود تا در تجمع مضحکی با عنوان «اکسیون (مقابله، درگیری) طرح غرامت جوانان از شورشیان ۵۷» شرکت کرده و در واقع حقشان را از ملت ایران که در سال ۵۷ پرونده رژیم فاسد پهلوی را برای همیشه بستند، بگیرند!

در شرایطی که یأس و ناامیدی عناصر سلطنت‌طلب را در راه مقابله با جمهوری اسلامی فرا گرفته است، امید دانا در تلاش است تا خود را به عنوان یکی از عوامل اصلی سلطنت‌طلب‌ها و پاچه‌خواران دربار پهلوی معرفی کند. این ضدانقلاب سلطنت‌طلب در این توهم است تا شاید با اینگونه نمایش‌ها، خود را به عنوان یک فعال سیاسی مخالف جمهوری اسلامی نشان دهد تا بتواند مدت دوران اقامت خود در کشور سوئد را تمدید و طولانی‌تر کند.

زیرا گفتنی است، سوءاستفاده برخی افراد از عنوان «مهاجرت و دریافت اقامت سیاسی» در کشورهای غربی به ویژه سوئد حتی صدای برخی از مسئولان این کشورها نیز درآورده است. در یکی از نمونه‌ها، «جیمی اوکه» رهبر حزب دموکرات‌های سوئد درباره این موضوع گفته است: «کشور سوئد با قبول پناهنده زیاد مردم دوستیش را اثبات کرده، اما این پناهندگان بودند که پس از دریافت اقامت تور توریستی به همان کشوری که مدعی بودند مورد شکنجه قرار گرفتند سفر تفریحی میروند. ما احمق نیستیم و جلوی این روند را خواهیم گرفت».

امید دانا با ایجاد سناریوهای مختلف و مطرح کردن و مهم نشان دادن خود به عنوان یک مخالف جدی جمهوری اسلامی با نیرنگ و کلاهبرداری به دنبال کسب اقامت دائم در کشور سوئد است. وی با برگزاری برخی تجمعات هرچند کوچک سیاسی به دنبال آن است تا خود را فردی سیاسی و شکنجه‌دیده جلوه دهد تا بتواند هرچه بیشتر از مالیات مفت مردم سوئد استفاده کند.

با وجود تبلیغات چند هفته‌ای، در تجمعی که دیروز به طور عمدی در یکی از میدان‌های پرتردد شهر استکهلم توسط امید دانا و برخی عناصر سلطنت‌طلب برگزار شد، حضور بسیار کم تعداد عناصر ضدانقلاب به طور مشهودی خودنمایی کرده و بی‌توجهی اکثر ایرانیان حاضر در کشورهای غربی نسبت به عناصر ضدانقلاب را بیش از پیش هویدا کرد.

این استقبال بسیار کم و در حد صفر ایرانیان خارج از کشور از اینگونه تجمعات، بار دیگر این موضوع را ثابت کرد که بر خلاف ادعای عناصر ضدانقلاب بیش از ۹۰ درصد ایرانی‌هایی که به کشورهای خارجی پناهنده شده‌اند، مشکل سیاسی ندارند و می‌توانند به ایران بازگردند.

در ذیل تصاویری از این تجمع آمده است که توسط خود سلطنت‌طلب‌ها در فضای مجازی منتشر شده است:

تجمع-سلطنت‌طلب‌ها-۳

تجمع-سلطنت‌طلب‌ها

تجمع-سلطنت‌طلب‌ها-۲

امید-دانا-۱

تجمع-سلطنت‌طلب‌ها-۱همانطور که در تصاویر بالا دیده می‌شود، با وجود تبلیغات سلطنت‌طلب‌ها در تجمع اخیر آنها در شهر استکهلم، تنها به تعداد انگشتان یک دست از عناصر ضدانقلاب دور یکدیگر جمع شده در اقدامی ابلهانه با قرار دادن تصاویر برخی از عناصر رژیم فساد پهلوی، این افراد را خادمین به ایران و انقلابیون سال ۵۷ را خائنین به ایران نامیدند!

این عناصر سلطنت‌طلب که در این تجمع با مشکل شدید کمبود نیرو مواجه شده بودند، با دعوت از برخی رهگذران به ویژه زنان جوان از آنها برای حضور در جمعشان و گرفتن عکس یادگاری با پرچم منحوس شیر و خورشید دعوت کردند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme