https://telegram.me/empireoflies

تجمع مقابل لیبرتی و تمرکز افکار عمومی عراق نسبت به منافقین

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اوضاع آشفته عراق در دهه اخیر و به طبع آن حضور گسترده گروهک های تکفیری با محوریت داعش موجب شد تا اولویت مردم عراق برای رفع فتنه هایی همچون حضور گروهک تروریستی منافقین در این کشور با فراز و نشیب هایی روبرو گردد.

با این حال به موازات اقدامات پراکنده گروه های مردمی عراق در خروش به منافقین، یکی از عواملی که علاوه بر ایجاد انگیزه جهت فرار اعضای منافقین از کمپ اشرف و لیبرتی با بصورت نمایانی خودنمایی کرد، حضور خانواده اعضای دربند فرقه مسلح رجوی و استقامت ایشان برای نجات فرزندانشان است.

حضور خانواده ها علاوه بر ایجاد فشار گسترده روانی به مدیران میدانی نفاق، در برهه کنونی منجر به بیدارسازی افکار عمومی عراق و یادآوری جنایات منافقین شده است.

شاید تبدیل کردن خاک عراق به زندانی برای انسان هایی با تابعیت های دیگر یکی از مهمترین مسائلی باشد که غیرت مردمی عراقی ها اجازه سکوت مقابل آن را نمی دهد و برای ایشان واکنش برانگیز خواهد بود.

در روزهای اخیر و حضور تعداد زیادی از خانواده های اعضای دربند منافقین مقابل کمپ لیبرتی، رسانه های عراقی نیز ضمن واکنش به حضور ایشان ،اخباری را در این خصوص پوشش دادند.

camp-liberty-nov-2015 73بخشی از پوشش رسانه ای حضور خانواده ها در رسانه های محلی عراق

منافقین به خوبی می دانند که بیدارشدن افکار عمومی عراق و آزاد نکردن اسرای دربند خود و بازنگرداندن آنها به خانواده هایشان، چه پیامدهایی می تواند برای ایشان داشته باشد.

از سوی دیگر نشر گسترده خبر همکاری منافقین با داعش و حضور ایشان در قرارگاه های این گروهک تروریستی در اردن، آن هم در بغداد و شهرهای اطراف آن، به موازات خبر مربوط به حضور خانواده ها برای نجات اعضای دربرندشان به ایجاد خروش دیگری از سوی مردم عراق مقابل این گروهک تروریستی منجر خواهد شد و نمودهای آن را در روزهای آتی خواهیم دید.

انتهای پیام/دیده‌بان

نشر گسترده خبر همکاری منافقین با داعش و حضور ایشان در قرارگاه های این گروهک تروریستی در اردن، آن هم در بغداد و شهرهای اطراف آن، به موازات خبر مربوط به خانواده ها به ایجاد خروش دیگری از سوی مردم عراق مقابل این گروهک تروریستی منجر خواهد شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme