https://telegram.me/empireoflies

تجمعات شمیرانی اسباب مضحکه اپوزیسیون شده

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهایی که اپوزیسیون ورشکسته خارجی برای گدایی چند دلار از اربابان غربیشان هر روز یک بازی راه می اندازند ظاهرا ماموریت برخی از این دلقک ها تنها ایجاد سرگرمی و شو برای مردم ایران و ایرانیان خارج کشور است تا آنها را با خیمه شببازیهاشان بخندانند.

یکی از این دلقک های سیاسی که در سالهای اخیر بساط خود را وسیعتر کرد و همواره سعی می کند خود را رقیب «ربع پهلوی» جابزند«سعید شمیرانی» مجری اخراجی شبکه لس‌آنجلسی «ایران آریایی» است. او پس از اعلام مبارزه سیاسی با جمهوری‌اسلامی، دو سال پیش به‌طور ناگهانی از شبکه مذکور اخراج شد. به گفته خود شمیرانی و برخی دیگر از عناصر اپوزیسیون، او با فشار اطرافیان «ربع پهلوی» اخراج شد، چون اطرافیان شازده پهلوی شمیرانی را یک رقیب سیاسی برای تنها بازمانده خاندان پهلوی می‌دانستند.

شمیرانی که سابقه همکاری با هخا (اهوراپیروز خالقی یزدی سلطنت‌طلب متوهمی که در سال ۸۳ با ۵۰ هواپیما می‌خواست به ایران بیاید و در توهمش ایران را آزاد کرده و حکومت هخامنشی را دوباره پایه‌گذاری کند) را در پرونده دارد، بار دیگر همچون دو سال پیش از مردم ایران خواسته از او حمایت کنند.

«سعید شمیرانی» با بیان اینکه اکنون خودش را واجد شرایط‌ترین شخص در بین اپوزیسیون برای رهبری مبارزه با جمهوری‌اسلامی می‌داند و به نوعی به توهم خودبزرگ‌بینی دچار شده است، از «ربع پهلوی» انتقاد می کند و می گوید: “از جناب شاهزاده می‌خواهم که از گروههای که اطرافیانش درست کرده اند  و تا کنون هیچ مری نداشته استعفا بدهند. من با کسی کار نمی‌کنم، فقط جلو می‌روم به عنوان لیدر و از دیگران می‌خواهم از من حمایت کنند … شاهزاده باید به حرف‌های من گوش کند …”. منظور وی در واقع گروه های چند نفره ای مثل فرشگرد و ققنوس است که در چند وقت اخیر دائما در تلویزیون های فارسی زبان تبلیغ می شوند و از ابتدا دچار اختلافات ریشه داری با یکدیگر بودند.

از طرفی این روزها اختلافات بین طرفداران ربع پهلوی و سعید شمیرانی در گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی سلطنت‌طلبان افزایش یافته به طوری که طرفداران ربع پهلوی اقدامات شمیرانی را بیشتر بر اساس رفتارهای هیجانی تعبیر کرده‌اند که بدون پشتوانه مردمی بوده و بیشتر از منزوی‌شدن اپوزیسیون بیش از پیش منجر خواهد شد.

چنددستگی و نبود رهبری واحد بین اپوزیسیون خارج از کشور مساله‌ای است که این روزها سلطنت‌طلبان را سخت درگیر خود کرده است که در روزهای آینده اخبار جدیدی از اردوگاه سلطنت‌طلبان به گوش خواهد رسید.

اما تجمعی که شمیرانی مردم را به آن دعوت می کند و دو سال پیش هم وعده آن را داده بود قرار است فردا برگزار شود. دو سال پیش از سیل میلیونی که شمیرانی وعده آن را داده بود هیچ کس به میدان نیامد و امسال هم اگر افرادی وارد میدان شوند احتمالا برای خندیدن و مضحکه اپوزیسیون هایی مانند شمیرانی خواهند آمد. ظاهرا اپوزیسیون تصمیم دارد که با خنداندن مردم در میدان های میلیونی حکومت را ساقط کند!!!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme