https://telegram.me/empireoflies

تجلیل تحلیلگر BBC از راهپیمایی ۲۲ بهمن و پیام رهبرمعظم انقلاب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: راهپیمایی ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد انقلاب با وجود تبلیغات گسترده دشمنان و نارضایتی های به حق مردم از وضعیت اقتصادی چنان گسترده و پرشور و امیدوار کننده بوده که تا چند روز پس از این حضور سراسری ملت ایران در صحنه دفاع از انقلاب همچنان دشمنان این ملت انگشت به دهان مانده اند.

بسیاری از تحلیل گران و حتی دشمنان ایران اسلامی اعتقاد دارند که حضور مردم ایران پس از ۴۰ سال از انقلاب در دفاع از انقلاب خود نشان دهنده این است که این حضور گسترده مردم ایران در پاسخ به توطئه‌های آمریکا و اسرائیل در منطقه است و عالم باید در مقابل این حضور و وحدت کلمه سر تعظیم فرود آورد.

البته در این میان غیض و غضب دشمنان این مرز و بوم نیز دیدنی بود چرا که بر خلاف پیش بینی آنها انی مراسم با وجود تبلیغات بسیار حرفه ای و پرتوانشان نه تنها از سالهای گذشته چیزی کم نداشت بلکه پررونق تر نیز بود. همین امر موجب شد تا بسیاری از شبکه ها و اپوزیسیون ضد انقلاب نتوانند خشم خود را پنهان کنند.

دلیل این خشم را وقتی می توان بیشتر احساس نمود که در تجمعات اندک اپوزیسیون که در خارج کشور با مجوز های دولت های غربی تشکیل می شود و هزینه های زیادی هم برای آن صرف می شود تعداد انگشت شماری به میدان می آیند. مثلا در تجمعات روزهای اخیر ضد انقلاب که در ورشو و در حاشیه نشست ضد ایرانی آمریکا و متحدانش شکل گرفته با وجود این که از مدت ها قبل تورهای مجانی برای حضور در این تجمعات از طرف ضد انلاب ترتیب داده شده است ولی شاهد این هستیم که افراد بسیار محدود و زیر صد نفر شرکت می کنند که در مقابل دریای طوفانی ملت بزرگ ایران قطره ای حقیر هستند.

برخی از مجریان و دست اندرکاران رسانه هیا معاند هم نمی توانند این خشم خود را فرو ببرند و با انحا مختلف درصدد بروز آن هستند. مثلا دیشب در شبکه بی بی سی عطاالله مهاجرانی میهمان برنامه بود وی که سعی می کند چهره ای منصف از خود نشان دهد در خصوص راهپیمایی سه روز پیش ملت ایران گفت که این حضور مردمی بسیار ارزشمند است و جای تبریک دارد. وی در ادامه سخنان خود تاکید کرد که از اساسی ترین آرمانهای انقلاب اسلامی استقلال و عدالت اجتماعی است و این آرمانها نه تنها تحقق یافته بلکه روز به روز به ایده آل خود نزدیکتر می شود.

البته این سخنان مهاجرانی خشم مجری برنامه را در پی داشت و وی سعی می کرد مدام سخنان وی را قطع نماید و در پایان برنامه نیز با توئیتی ادعا کرده که شمار مخالفان در ایران زیاد است منتها آزادی لازم برای برقراری آن را ندارند که ظاهرا مهاجرانی این گفته وی را نیز رد کرده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme