https://telegram.me/empireoflies

«تجزیه ایران»؛ درخواست اپوزیسیون وطن‌فروش در دیدار با مقام آمریکایی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغهفته گذشته تعدادی از عناصر اپوزیسیون و به اصطلاح خودشان برانداز، به مثابه دیدارهای شکست‌خورده قبلی خود با مقامات آمریکایی با هدف وطن‎فروشی دیدار کردند.

در این دیدار افرادی نظیر شهرام همایون، احمد باطبی، علی جوانمردی و… و همچنین گروه‌های مختلف ضدانقلاب خارج از کشور حضور داشتند.

شهرام همایون در یکی از برنامه‌های شبکه «کانال یک» با اشاره به برگزاری این دیدار با برایان هوک، گفت: ۷۰ نفر از اپوزیسیون به دعوت وزارت خارجه آمریکا در این دیدار حضور داشتند.

وی همچنین به این موضوع اشاره کرد که سال‌های گذشته افرادی از گروه نایاک شرکت داشته که نتیجه خاصی را به همراه نداشته است.

از طرفی دیگر در ادامه برنامه همایون همواره سعی داشت تا این نشست را همراه با نتایج مثبت نشان دهد، اسماعیل نوری‌علا از اعضای حزب سکولار دمکرات ایرانیان با انتقاد از برگزاری این نشست، عنوان کرد: “اصلاً فکر نمی‌کنم این نشست نتیجه خاصی داشته باشد.”

حضور براندازان عمدتاً از طیف سلطنت‌طلبان و یا تجزیه‌طلب به خوبی ماهیت اصلی این نشست را نشان می‌دهد. چرا که به طور مثال علی جوانمردی در این مهمانی طی اظهاراتی خواستار کوچک‌شدن ایران شده و از برایان هوک خواست از تجزیه کردستان و مناطقی از ایران حمایت کند!

وی اخیراً در یک برنامه تلویزیونی با افتخار اعلام کرد که در ملاقات با مقامات آمریکایی از آنها خواسته است تا طبق نمونه کاری که آمریکا در ونزوئلا کرده است با ایجاد قحطی و گرسنگی در داخل ایران مردم را به نافرمانی مدنی وادار نماید! جوانمردی همچنین می‌گوید به برایان هوک گفتم: ”ایرانی خوب ایرانی مرده است!”

بیشتر بخوانید

خبرنگار صدای آمریکا: ایرانی خوب ایرانی مرده است!

انتهای پیام/

هفته گذشته تعدادی از عناصر اپوزیسیون و به اصطلاح خودشان برانداز، به مثابه دیدارهای شکست‌خورده قبلی خود با مقامات آمریکایی با هدف وطن‎فروشی دیدار کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme