https://telegram.me/empireoflies

درگیری تجزیه‌طلبان با شبکه فارسی‌زبان ضدانقلاب

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه وابسته به جریان تجزیه‌طلبی در اعتراض به بخش فارسی خبرگزاری دویچه وله آلمان در خصوص نام ارومیه بجای آذربایجان غربی، این حرکت دویچه وله را یک اقدام شیطنت‌آمیز و تحریف نام استان نامید.

استان آذربایجان غربی یا ارومیه مانند دیگر استان‌های کشور دارای شرایط یکسانی بوده، اما همواره جریان‌های افراط‌گرایانه و جدایی‌طلب به دنبال آن بوده‌اند که با بهانه سازی‌های مختلف بتوانند فتنه سازی نمایند. در همین زمینه یکی از رسانه‌های این جریان‌های جدایی‌طلب و فتنه‌انگیز در متن خبر خود چنین آورده است:

“بخش فارسی دویچه وله آلمان در خبری که از درگیری میان سپاه پاسدران و سازمان‌های تروریستی کُرد پژاک در غرب آذربایجان منتشر کرده، در یک اقدام شیطنت‌آمیز نام استان آذربایجان غربی را تحریف نموده است. عبارت استان ارومیه نشان می‌دهد این خبرگزاری نیز تحت تأثیر جریان‌های تروریستی کُرد قرارگرفته است”.

علاوه بر موارد فوق، رسانه جدایی‌طلبان در ادامه موضع‌گیری خود برای بخش خبری دویچه وله چنین می‌گوید:

“در بخش فارسی خبرگزاری دویچه وله آلمان نیز همانند بخش فارسی بی‌بی‌سی، افرادی مشغول به کار هستند که یا به گروه‌های تروریستی کُرد (پ.ک.ک، پ.ی.د، پژاک) نزدیک هستند و یا پان فارس‌هایی که سیاست‌های خصمانه ضد ترک (آذربایجان و ترکیه) را دنبال می‌کنند.”

جدای از کلمات و جملات این تجزیه‌طلبان در خصوص شهرهای ایران و اقوام ایرانی مختلف در استان‌های ایران، ضرورت هرچه بیشتر وحدت در میان ایرانیان می‌تواند بهترین راه مبارزه با چنین افراد و گروه‌هایی باشد. همان‌طور که تاکنون با همین رویه توانسته‌ایم در برابر هجمه‌های مختلف دشمنان تجزیه‌طلب و فتنه‌انگیز ایستادگی نمائی‌ام و به این موضوع می‌بالیم.

انتهای پیام/دیده‌بان

رسانه وابسته به جریان تجزیه‌طلبی در اعتراض به بخش فارسی خبرگزاری دویچه وله آلمان در خصوص نام ارومیه بجای آذربایجان غربی، این حرکت دویچه وله را یک اقدام شیطنت‌آمیز و تحریف نام استان نامید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme