https://telegram.me/empireoflies

«تجزیه‌طلبان»؛ حامی دعوت به اغتشاش در برخی از شهرهای کشور

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر چند روز اخیر در برخی از شهرهای کشور ناآرامی‌هایی دیده می‌شود که از سوی دولت‌های غربی و حامیان مالی عرب آن‌ها یعنی عربستان سعودی حمایت می‌شوند که البته نباید نقش منافقین را در این اغتشاشات نادیده بگیریم.

گروه‌های سلطنت‌طلب، اپوزیسیون و رسانه‌های مختلف فارسی‎زبان بیگانه از جمله بی‌بی‌سی فارسی، صدای آمریکا، من و تو و آمدنیوز در این ناآرامی نقش ایفا می‌کنند. یکی از گروه‌هایی که سعی کرده از این قافله جا نماند، افراد وابسته به تجزیه‌طلب‌ها هستند.

در این بین فردی به نام «کاوه آهنگری» که سالهاست از طرفداران و سرکردگان گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب دموکرات کردستان ایران است و در سال‌های اخیر بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه از وی برای حمایت از گروه‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا از سران این گروهک‌ها در برنامه‌های خود استفاده می‌کنند.

آهنگری که در مرداد ماه ۱۳۹۵ در مصاحبه با شبکه دولتی «صدای آمریکا» ضمن حمایت از مشی مسلحانه گروهک حزب دموکرات کردستان، علیه کشورمان ادعاهایی را مطرح نمود، در یکی از پست‌های خود بار دیگر مردم را دعوت به اغتشاش و تظاهرات کرده است.

وی در این پست تاکید بر تداوم اعتراضات را نکته کلیدی وحدت میان اپوزیسیون برای براندازی و اقدامات تجزیه‌طلبانه عنوان می‌کند که مستلزم نگاه هوشیارانه‌تر مردم و مسئولین است.

گفتنی است، وی از دوران نوجوانی با تشکیلات مخفی گروهک موسوم به «حزب دموکرات کردستان ایران» آشنا شد و گفته که یکی از دغدغه‌های ایجاد اتحاد در بین گروه‌های تجزیه‌طلب است. آهنگری تاکنون بارها از مشی مسلحانه گروه‌های تجزیه‌طلب حمایت کرده است.

انتهای پیام/

در چند روز اخیر در برخی از شهرهای کشور ناآرامی‌هایی دیده می‌شود که از سوی دولت‌های غربی و حامیان مالی عرب آن‌ها یعنی عربستان سعودی حمایت می‌شوند که البته نباید نقش منافقین را در این اغتشاشات نادیده بگیریم.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme