https://telegram.me/empireoflies

تجارت داروهای جنسی در شبکه های ماهواره‌ای +تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: عده ای افراد سودجو و فرصت طلب با پخش آگهی در شبکه های ماهواره ای علی رغم معیوب جلوه دادن مردم ایران اهداف دیگری را نیز نشانه گرفته اند.

به گفته رئیس انجمن دارو سازی بالینی هر هزار دلار سرمایه گذاری در زمینه داروهای تقلبی ۲۰۰ تا ۴۵۰ هزار دلار برای افراد سود دارد.

دکتر سید‌ حیدر محمدی، کارشناس بازرسی ویژه‌ی سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت نیز می‌گوید:

“آمار دقیقی در خصوص قربانیان کالاهای تقلبی مورد تبلیغ در شبکه‌های ماهواره‌ای وجود ندارد. برخی این عوارض را به ما اطلاع می‌دهند، اما شاید ۹۰ درصدشان به ما نمی‌گویند. برخی هم خجالت می‌کشند. ما از افراد سوال می‌کنیم چرا محصولات تبلیغ شده را خریده‌اید؟ مگر ما آنها را تایید کرده‌ایم؟ مگر نمی‌گوییم دارو را تنها از داروخانه تهیه کنید؟ مگر تاکید نمی‌کنیم فقط پزشک باید دارو را تجویز و نسخه کند؟

محمدی تاکید می‌کند: فروشندگان این محصولات، حتی آدرسشان را به کسی نمی‌دهند و موارد درخواستی را تنها با پیک می‌فرستند. اگر کسی اندکی تامل کند در می‌یابد که این قضیه به اصطلاح بودار بوده و شفاف نیست.”

در این میان افراد ساده  لوح و زود باور بیشتر در معرض خطر این گونه تبلیغات بوده و زودتر در دام می افتند و زمانی متوجه می شوند که سرشان کلاه رفته است.

نکته دیگر این که، به اذعان کسانی که این داروها را تهیه نموده اند، محصول تبلیغ شده و مورد نظر در شبکه به دست آنها نمی رسد بلکه جنسی بی ارزش و تقلبی تحویل آنها داده شده و زمانی که قصد استرداد آن و یا پس گرفتن هزینه پرادخت شده را دارند به هیچ نتیجه ای نمی رسند چرا که هیچ مرجع و نهادی پاسخگوی آنها نمی باشد.

از طرفی عوارض خطرناک این داروها گریبان گیر آنها شده و هیچ سازمان حمایتی هم وجود ندارد تا از شخص متضرر حمایت کند. در نهایت در این میان تنها شخصی که متحمل ضرر مالی و ضرر جسمی قرار می گیرد، مشتری می باشد.

انتهای پیام/جام نیوز

این روزها بازار تبلیغ دارو خصوصا داروهای توانمندی جنسی در شبکه های ماهواره ای داغ بوده و همچنان قربانی می گیرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme