https://telegram.me/empireoflies

تبلیغ «کامبیز حسینی» برای انحرافات اخلاقی و جنسی

اختصاصی جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: کامبیز حسینی در جدیدترین برنامه پولتیک که از طریق ماهواره تصویری رادیو آمریکایی فردا منتشر می‌شود، با پرداختن به خبر عمل جراحی اخیر امام خامنه‌ای، در حالی که ناراحتی ناشی از سلامت معظم‌له در چهره وی مشخص بود، تلاش نمود با لفاظی، وضعیت جسمانی مقام معظم رهبری را نامساعد جلوه دهد.

این ضدانقلاب که تحت حفاظت و حمایت دولت آمریکا در شهر نیویورک این کشور زندگی می‌کند، با ابراز ناراحتی از عیادت و دیدار گرم و صمیمی برخی از مسئولان جمهوری اسلامی مانند حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، حجت‌الاسلام هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخصی مصلحت نظام، حجت‌الاسلام سید حسن خمینی نوه امام خمینی (ره)، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق، علی لاریجانی رئیس مجلس و دیگر مسئولان و برخی از علمای جهان اسلامی با امام خامنه‌ای، ناراحتی و عصبانیت خود را از پیوند نزدیک و صمیمی مسئولان نظام اسلامی با امام خامنه‌ای ابراز و از بهبود حال مقام معظم رهبری ابراز نگرانی کرد.

کامبیز-حسینی

عصبانیت کامبیز حسینی از بهبود حال امام خامنه‌ای

کامبیز حسینی در ادامه این نمایش خود، با پرداختن به موضوع وضعیت ازدواج و طلاق در ایران، در سخنانی مضحک با دعوت به جوانان به داشتن روابط جنسی پیش از ازدواج با جنس مخالف، مدعی شد ناتوانی زوجین در داشتن روابط زناشویی و جنسی مناسب ناشی از این است که این افراد پیش از ازدواج با یکدیگر یا با جنس مخالف دیگری دوست نبوده و ارتباط نداشته‌اند! ، البته وی مانند موارد گذشته به بسیاری از حقایق اشاره نکرد؛ مانند اینکه بر اساس بررسی‌های معتبر، اکثر زوج‌هایی که ازدواج آنها به طلاق می‌انجامد پیش از ازدواج با یکدیگر و یا فردی دیگر ارتباط داشته‌اند و آن ارتباط‌ها سبب آشنایی و مهارت آنها در حفظ زندگی مشترکشان نشده و طرف مقابل اکثر زوج‌هایی که زندگی آنها بادوام مانده، افرادی مذهبی‌تر بوده‌اند که با توجه به ارزش‌ها و هنجارهای دینی، در دوران پیش از ازدواج با جنس مخالف ارتباط نداشته‌اند.

وی در ادامه سخنان خود در ادامه خط مشترک رسانه‌ها فارسی زبان بیگانه در روزهای اخیر، ادعا کرد باید به افراد اجازه داد تا با یکدیگر «ازدواج سفید» (زندگی مشترک زن و مرد بدون عقد شرعی و ثبت رسمی) کنند، شاید اینگونه زندگی آنها پایدارتر باشد!

این ضدانقلاب که سابقه انحرافات اخلاقی در پرونده وی وجود دارد، بدون اشاره به نقش بسیار موثر رسانه‌های بیگانه و شبکه‌های ماهواره‌ای در تلاش به دنبال ترویج فرهنگ منحرف غربی و انحرافات اخلاقی در بین جوامع اسلامی به ویژه در بین مردم ایران، مدعی شد جمهوری اسلامی عامل افزایش طلاق در جامعه است.

کامبیز حسینی در بخش پایانی برنامه «پولتیک» با دعوت از «مهناز افخمی» بهایی، وزیر مشاور امور زنان در دوران نخست وزیری امیرعباس هویدا و جمشید آموزگار در رژیم پهلوی، به تعریف و تمجدید از دوران رژیم پهلوی پرداخت و آن دوران را دوران رشد و پیشرفت زنان عنوان کرد !

کامبیز حسینی و کنار مهناز افخمی

کامبیز حسینی و کنار مهناز افخمی

گفتنی است، سید کامبیز حسینی سال ۱۳۵۴ در رشت به دنیا آمده است. وی دانش آموخته رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی‌واحد تهران است. در صدا و سیما از ۱۳۶۴ با برنامه غنچه‌های انقلاب اسلامی‌کار حرفه‌ای خود را آغاز نمود و سپس حرفه روزنامه‌نگاری را از ۱۳۶۹ به عنوان منتقد سینما و تئاتر در روزنامه توس مشهد، هفته‌نامهٔ خاوران، روزنامه کار و کارگر شروع کرد.

در کارنامه سید کامبیز حسینی نویسندگی و کارگردانی ۳۰ نمایشنامه کوتاه و بلند از جمله: نقش مرد، بوی تلخ قهوه فرانسوی، کافه شبانه، ری را و … دیده می‌شود، او همچنین نویسندگی برنامه‌های تلویزیونی شبکه جام جم را بر عهده داشت.

کامبیز حسینی پس از خروج از کشور در رسانه صدای آمریکا حضور می‌یابد، او به عنان مجری برنامه «شباهنگ» کار خود را در این رسانه آغاز می‌کند. بعدها او برنامه «پارازیت» را به روی آنتن می‌برد. فعالیت کامبیز حسینی در بخش فارسی صدای آمریکا از سال ۱۳۸۶ آغاز شد. پارازیت برنامه‌ای هفتگی از تلویزیون فارسی صدای آمریکا بود که به تهیه‌کنندگی سامان اربابی و با اجرای کامبیز حسینی روی آنتن می‌رفت. این برنامه که دست مایه آن توهین و افتراء به مقامات جمهوری اسلامی‌و همچنین بیان الفاظ زشت و زننده بود، مدتی بعد به سبب برخی اقدامات عجیب کامبیز حسینی تعطیل شد!

در برنامه پارازیت صدای آمریکا شاهد تعابیر و الفاظی هستیم که گاه و بی‌گاه مجری برنامه کامبیز حسینی به همراه سامان اربابی برای طنز نمایش نشان دادن برنامه‌هایشان از آن بهره می‌برند. گذار کلام از اخلاق و دوری تعابیر و اصطلاحات از فرهنگ ایرانی تنها بخشی از پتانسل «پارازیت» صدای آمریکا و «پولتیک» رادیو فردا برای به چالش کشیدن مسائل داخلی ایران است.

کامبیز حسینی به جهت فحاشی و پرتاب صندلی به سوی یکی از کارمندان از «صدای آمریکا» اخراج شده. هر چند کامبیز حسینی در صفحه فیسبوک خود عنوان کرد که تا چند ماه دیگر فعالیتش را در صدای آمریکا از سر می‌گیرد، اما هرگز این ادعا محقق نشد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme