https://telegram.me/empireoflies

تبلیغ موساد برای «مریم رجوی» و «فرح پهلوی»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سایت «ایران وایر» (IranWire) از جمله سایت‌های ضدانقلاب است که فعالیت‌های ضدانقلاب، ضداسلامی و ضدفرهنگی بسیاری انجام می‌دهد. البته این سایت هدف خود را آگاهی‌بخشی به مردم ایران اعلام می‌کند.

سایت ضدانقلاب «ایران وایر» در اواخر فروردین ماه سال گذشته (۲۹ فروردین ۹۲) فعالیت خود را آغاز کرد. مدیر و سردبیر این سایت «مازیار بهاری» ضدانقلاب و فعال رسانه‌ای مقیم لندن است که در جریان فتنه سال ۸۸ نیز همچون دیگر رسانه‌های بیگانه حمایت بسیاری از فتنه‌گران داشت.

«مازیار بهاری» که چندی پیش در تولید فیلم ضدایرانی «گلاب» مشارکت داشته، پس از حوادث سال ۸۸ به ۵ سال حبس محکوم شد. جالب آنجاست که پس از دستگیری «مازیار بهاری»، آمریکا و رژیم صهیونیستی از محکومیت وی بسیار نگران شده بودند و خواستار آزادی وی بودند.

سایت «ایران وایر» که سردبیرش ارتباط نزدیکی با لابی‌های صهیونیسم و موساد دارد و فعالیتش را با حمایت‌های مادی و معنوی آنها آغاز کرده، با بسیاری از رسانه‌های ضدجمهوری اسلامی مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «العربیه» و … همکاری می‌کند و هدف نخست خود را ترویج فرهنگ اباهه‌گری و سبک زندگی غربی قرار داده است.

این سایت که با کمک‌های دلاری موسسات وابسته به دولت‌های غربی اداره می‌شود، همچون دیگر سایت‌های ضدانقلاب از انتشار هیچ‌گونه مطالبی کوتاهی نمی‌کند. به گونه‌ای که برای دست یافته به اهداف محوله خود، در برخی مطالب و گزارش‌ها و یادداشت‌ها حتی تلاش می‌کند در بین همسران ایرانی اختلاف‌افکنی کند و آنها را به طلاق تشویق نماید!

قبح‌زدایی از موضوعاتی که در بین آحاد جامعه از حرمت برخوردار است از دیگر اهدافی است که توسط «ایران وایر» دنبال می‌شود.

این وب‌سایت وابسته به سرویس‌های جاسوسی و امنیتی کشورهای بیگانه به‌ویژه رژیم صهیونیستی، در جدیدترین اقدام به گفته خود تلاش نموده تا ۵۰ زن تاثیرگذار تاریخ معاصر ایران را معرفی کند. قابل تامل آنجاست که در بین این ۵۰ زن به‌اصطلاح تاثیرگذار، نام هیچ زنی از جمهوری اسلامی ایران دیده نمی‌شود و افراد مطرح‌شده در این گزارش‌ها عمدتاً یا مربوط به دوران رژیم پهلوی هستند و یا اکنون جزء عناصر اپوزسیون و ضد جمهوری اسلامی ایران به حساب می‌آیند.

در این سلسله گزارش‌های جهت‌دار «ایران وایر» از زنانی مانند «نسرین ستوده» (وکیل عناصر ضدانقلاب و تروریست)، «شیرین عبادی»(کاسب حقوق‌بشری و مرتبط با دستگاه‌های امنیتی غربی)، «نرگس محمدی» (کاسب حقوق‌بشری، خانواده او از حامیان گروهک منافقین بودند) و … به‌عنوان مهمترین و تاثیرگذارترین زنان تاریخ معاصر ایران نام برده شده است!

چیزی که این اقدام «ایران وایر» را عجیب‌تر کرده و سبب اعتراض بسیاری از فعالان شبکه‌های اجتماعی و حتی اپوزسیون جمهوری اسلامی شده، حضور افرادی مانند «فرح دیبا» بیوه محمدرضا پهلوی و «مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی منافقین در این فهرست است.

این وب‌سایت صهیونیتی با قرار دادن افرادی مانند «مریم رجوی» و «فرح دیبا» در فهرست به گفته خود “زنان تاثیرگذار ایران” ، چهره و سابق این افراد را تطهیر کند و جنایت‌ها و خیانت‌های آنها در حق ملت ایران را مخفی کند.

تبلیغ وبسایت ضدانقلاب «ایران وایر» برای «مریم رجوی»

تبلیغ وبسایت ضدانقلاب «ایران وایر» برای «مریم رجوی»

یکی از مخاطبین «ایران وایر» در انتقاد از معرفی کردن «مریم رجوی» به‌عنوان یکی از زنان تاثیرگذار تاریخ ایران، گفت: “مریم رجوی!!! تاثیرگذار!! یاتون رفته ایشون یر زنان سازمان (خودی‌ها) چه آورد!؟ دختران را مجبور به ازدواج سازمانی کرد، کودکان را از مادرها جدا کرد! بیش از ۲۶ سال است که اعضایش را گروگان گرفته است، هزاران خانواده ایرانی به همت ایشون و همسر خائن‌شون داغدار شدند، سالها در دامن صدام وطن‌فروشی کردند و از سفره او خوردند. این جنایتکار وطن‌فروش از زنان تاثیرگذار سرزمین ما نیست … شما ایشان را الگوی زنان ایران معرفی می‌کنید، چه کسی به شما چنین وکالتی داده است که از طرف زنان ایران حرف بزنید؟، جز نادان‌ها و خائن‌ها کسی نیست که ایشان را انسان بداند. این مریم رجوی چه خدمتی به مردم ایران کرده که او را بزرگ می‌کنید؟ بابت این متن باید از زنان شریف ایران عذرخواهی کنید!!”

یکی دیگر از مخاطبین «ایران وایر» با انتقاد از رویکرد این وب‌سایت، در صفحه فیسبوک «ایران وایر» نوشت: “فرح حتی نمی‌تواند فرزندان خود را نگه‌دارد و در سالهای اخیر ۲ نفر از فرزندانش خودکشی کرده‌اند. ضمناً مگر فراموش کردید که او قبل از خروج از ایران چقدر از اموال و ثروت‌های ما را با خود برد؟ پس چطور او را به عنوان الگوی زنان ایرانی معرفی می‌کنید؟ … “

انتهای پیام/

سایت «ایران وایر» (IranWire) از جمله سایت‌های ضدانقلاب است که فعالیت‌های ضدانقلاب، ضداسلامی و ضدفرهنگی بسیاری انجام می‌دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.83 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme