https://telegram.me/empireoflies

تبلیغ مسجد ضرار در «رادیو فردا»

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی همواره دشمنی خود با اسلام حقیقی را نشان داده و به اشکال گوناگون تلاش نموده‌اند تا چهره اسلام ناب را در اذهان عمومی تخریب کنند.

دولت‌های غربی با استفاده از ابزار قدرتمند رسانه‌ای از سویی با ایجاد گروه‌های تروریستی مانند داعش و معرفی آنها به‌عنوان اسلام حقیقی، و از سویی دیگر با تبلیغ اسلام‌های انحرافی و به‌قولی آمریکایی، می‌کوشند تا اسلامی جعفی را به‌جای اسلامی حقیقی به خورد دنیا دهند.

در یکی از این نمونه‌ها، رسانه‌های بیگانه با انتشار خبری عجیب تیتر زدند: “نخستین مسجد، به امامت زنان در دانمارک”. این رسانه‌های غربی تصویر زنی با بی‌حجاب که بیشتر به هنرپیشه‌ها و یا خواننده‌ها شباهت دارد را به‌عنوان امام جماعت یک مسجد در دانمارک معرفی کردند، مسجدی که به زحمت می‌توان به تعداد انگشتان یک دست در آن نمازگزار یافت!

تصویر از وبسایت «رادیو فردا»

«رادیو فردا» وابسته به سرویس جاسوسی آمریکا، از جمله رسانه‌های بیگانه بود که به پوشش این خبر پرداخت و گفت: “برای نخستین بار در جمعه گذشته، مسجدی در کپنهاگ، پایتخت دانمارک، با موذن و امامی که هر دو زن هستند، درهای خود را به روی باورمندان گشود … روزنامه گاردین می‌گوید بیش از ۶۰ زن به مسجد مریم رفته‌اند و خانم خان‌کن ابراز امیدواری کرده‌است که فعالیت آن‌ها، به چالشی برای سیستم «مردسالارانه» رایج در انجام فرایض و باورهای اسلام، یهودیت و کاتولیسیسم تبدیل شود …”

اما زمانی می‌توان دلیل اهمیت‌یافتن این ماجرا برای «رادیو فردا» را یافت که در ادامه خبر رویکردهای فمینیستی برپا کنندگان این مسجد مشخص شده و آمده است: “… در «مسجد مریم»، چند‌همسری نهی می‌شود، زنان حق طلاق دارند، در صورت بروز خشونت فیزیکی یا روحی، ازدواج می‌تواند لغو شود و در صورتی که زن و مرد از هم جدا شوند، زن از همان حق و سهمی در مورد کودکان بهره‌مند است که مرد.شیرین خان‌کن، تنها در زمان ادای نماز، موهای خود را می‌پوشاند و می‌گوید، این درک او از مسلمانی معتقد است.”

امام جمائت این مسجد ضرار که تنها در هنگام نماز موهای خود را می‌پوشاند و در بقیه اوقات بدون حجاب است، درباره هدفش نیز گفت: “ما رویکردی میانه‌رو، عرفانی و پیش‌رو به اسلام داریم …”

اگرچه همه مراسمات به‌ظاهر مذهبی «مسجد مریم» برخلاف آئین اسلام است، اما رسانه‌های بیگانه در پی آنند تا نوع دیگری از باور به اعتقادهای اسلامی را در بین مخاطبینشان تبلیغ کنند و این فرقه را به‌عنوان مسلمانان پیشرو معرفی نمایند.

ناکارآمدی فرهنگ غرب در قبال موضوع زن و خانواده نهایتا به ایجاد جنبش افراطی و احساسی فمنیسم انجامید، اما باید یادآور شد که در دین مبین اسلام علیرغم تمام تلاش‌هایی که برای هجمه و تحریف آن صورت گرفته و می‌گیرد، زنان دارای حقوق مشخص و حتی فراتر از مردان هستند، البته رسانه‌های بیگانه حقایق را جور دیگر نشان می‌دهند.

حمایت امام جماعت مسجد ضرار در دانمارک از تروریست‌های حاضر در سوریه (نفر وسط)

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی همواره دشمنی خود با اسلام حقیقی را نشان داده و به اشکال گوناگون تلاش نموده‌اند تا چهره اسلام ناب را در اذهان عمومی تخریب کنند. دولت‌های غربی با استفاده از ابزار قدرتمند رسانه‌ای از سویی با ایجاد گروه‌های تروریستی مانند داعش …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme