https://telegram.me/empireoflies

تبلیغ مجانی فیلم فرهادی و بایکوت سنگین الیور استون در تهران+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغرسانه های فارسی زبان وابسته به دولت های غربی، رپرتاژ تبلیغاتی فیلم تازه اصغر فرهادی را بدست گرفتند.

بی بی سی فارسی با اختصاص چند خبر و گزارش خط تبلیغاتی را کلید زده و نوشت: هفتاد و یکمین جشنواره فیلم کن در فرانسه شب گذشته با فیلم “همه می‌دانند” به کارگردانی اصغر فرهادی افتتاح شد.

این رسانه دولتی انگلیس افزود: اصغر فرهادی روی فرش قرمز گفت که پیشتر هم در جشنواره حضور داشته اما از این‌که جشنواره با فیلم او آغاز شده بسیار خوشحال است. او درباره بازیگران “همه می‌دانند” گفت که بیشتر از بازیگری، منظم بودن و عشق به کار را از آنها یاد گرفته است.

 

 

 

رادیو فرانسه که به سختی بروزرسانی می شود این رویداد را بازتاب داده و در دو گزارش مجزا درباره آن نوشت: فیلم “همه می‌دانند” فردای نمایش در افتتاحیه جشنواره کن، در سینماهای فرانسه اکران می‌شود.

 

 

صدای آمریکا در کنار ارگان رسانه ای سازمان سیا یعنی رادیو فردا هر یک سهمی از این تبلیغات را تقبل کرده و گزارش دادند: هفتاد و یکمین جشنواره سینمایی کن با اکران فیلم «همه می دانند» به کارگردانی اصغر فرهادی کارگردان نامدار ایرانی سه شنبه در این شهر ساحلی در جنوب فرانسه آغاز شد.

 

 

یورونیوز هم در رویکردی مشابه آورد: هفتاد و یکمین جشنواره کن با فیلم اصغر فرهادی با عنوان «همه می‌دانند» آغاز شد.

 

علیرغم تلاش جریان رسانه ای فوق برای تبلیغ تازه ترین فیلم فرهادی، خط خبری خروج آمریکا از برجام آن را به حاشیه راند هرچند ضعف ساختاری و نبود کشش در قصه فیلم هم موجب شد مورد استقبال گرم مخاطبان قرار نگیرد!

ماجرای فیلم «همه می‌دانند»، قصه هزاران بار تکرار شده عشقی قدیمی، آدم دزدی و باج‌گیری است که این بار چاشنی ضدیت با مذهب نیز به آن افزوده شده است.

با این حال همین خط رسانه ای حضور الیور استون در جشنواره بین المللی فیلم فجر را بایکوت سنگین خبری کرد.

ناگفته پیداست اعتبار و جایگاه حرفه ای الیور استون کارگردان مشهور هالیوود اگر از اصغر فرهادی بیشتر نباشد، کمتر نیست.

انتهای پیام/جام نیوز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

الیور استون که در شهرت و آوازه نامش با هالیوود و آمریکا گره خورده نتوانست به اندازه اصغر فرهادی برای رسانه های دولتی فارسی زبان وابسته محبوب باشد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme