https://telegram.me/empireoflies

تبلیغ زندگی سگی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: طی سالهای اخیر، یکی از مهمترین فعالیت‌های تلویزیون‌های ماهواره‌ای و رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی در راستای ترویج فرهنگ‌های غربی، تبلیغ نگهداری از حیوانات خانگی بخصوص سگ است.

این رسانه‌ها از طرق مختلف حیوانات خانگی را جایگزینِ دوستِ خوب و حتی بهترین به‌عنوان دوست انسان معرفی می‌کنند و به بینندگانشان القاء می‌کند که “اگر انسانی برای درد دل پیدا نکردید، به سراغ یک سگ بروید و با او درد دل کنید تا آرام شوید! “

تلویزیون‌های ماهواره‌ای و دیگر رسانه‌های ضدفرهنگی به اندازه که تلاش می‌کنند جوانان را از ازدواج و فرزندآوری منصرف کنند، به همان اندازه می‌کوشند تا فرهنگ نگهداری از حیوانات خانگی را در فکر افراد و حتی خانواده‌ها جا بیندازند.

این رسانه‌ها در برنامه‌های مختلف علاوه بر ترغیب بیننده‌ها به نگهداری سگ در محیط خانواده، به بیننده‌ها القاء می‌کند که سگ عضو جدایی‌ناپذیر خانواده است و می‌توان با این حیوان گفتگو کرد و خاطرات خود را برای او بازگو کرد!

رسانه‌های وابسته به قدرت‌های استکباری در تلاشند تا رابطه انسان و حیوان را جایگزین روابط انسانی کنند و در دفاع از آن مزایای زیادی برای نگهداری از حیوانات عنوان می‌کنند؛ مانند تلویزیون ضدفرهنگی «من و تو» که سال گذشته در یکی از برنامه‌هایش با ادعای اینکه “نگهداری از سگ تومور مغزی را شفا می‌دهد!، گفت: “سگ‌ها ارتباط ویژه‌ای با صاحبانشان برقرار می‌کنند. در یکی از کشورهای اروپایی دختری که مادرش تومور مغزی درجه ۴ دارد، برای بهبود مادرش یکی از این سگ‌ها را به او هدیه می‌دهد و مادرش فورا با این سگ رابطه عاشقانه‌ای برقرار می‌کند.”

من و تو - سگ  - جنگ نرم

وبسایت ضدفرهنگی «ایران وایر» که توسط «مازیار بهاری» همکاری سرویس جاسوسی آمریکا اداره می‌شود و یکی از مهمترین اهدافش را قبح‌زدایی از ارزش‌های اسلامی می‌داند، چند روز پیش برای توجیه نگهداری از حیوانات خانگی بخصوص سگ در بین خانواده‌ها، نوشت: “نتایج یک پژوهش جدید نشان داده است نگهداری از حیواناتی نظیر سگ و گربه در خانه‌‌ای که کودک کوچک‌تر از یکساله در آن زندگی می‌کند خطر ابتلای کودک تا سن شش سالگی به آسم را ۱۳ درصد کاهش می‌دهد.”

این در حالی‌ست که به گفته دانشمندان و پزشکان، سگ اگر چه حیوان وفاداری است، اما همزیستی با سگ و ورود آن به محیط خانه آسیب‌های گوناگون بهداشتی و روانی را در پی دارد. بیماری‌های انگلی، کرم‌ها و داشتن بستر مناسب برای انتقال میکروب‌ها به انسان و … همگی موجب اتخاذ تدابیر بهداشتی و محدودیت‌های سنگین در مورد این جانداران شده است.

همچنین به گفته دانشمندان، نگهداری حیواناتی مانند سگ در محیط خانه از جمله مواردی است که خطر ابتلا به آسم را تشدید می‌کند و بیماری آسم بعد از عفونت‌های تنفسی شایع‌ترین بیماری تنفسی است که در حال حاضر به مهم‌ترین بیماری تنفسی تبدیل شده است.

گفتنی است، پروژه بزرگ ترویج نگهداری از سگ در محیط خانواده‌های ایرانی و عادی‌سازی زندگی با سگ‌ها تنها به دو مرد ذکر شده ختم نمی‌شود و این موضوع به یکی از مهمترین اهداف رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به دولت‌های غربی در جهت استحاله فرهنگی مردم ایران تبدیل شده است.

انتهای پیام/

طی سالهای اخیر، یکی از مهمترین فعالیت‌های تلویزیون‌های ماهواره‌ای و رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی در راستای ترویج فرهنگ‌های غربی، تبلیغ نگهداری از حیوانات خانگی بخصوص سگ است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme