https://telegram.me/empireoflies

تبلیغ رسانه دولتی آمریکا برای اپوزیسیونِ ورشکسته

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه «صدای آمریکا» همانطور که از نامش مشخص است، رسانه رسمی دولت آمریکا است که در جهت پیشبرد اهداف دولت ایالات متحده فعالیت می‌نماید و بودجه‌اش را نیز به‌طور رسمی با تایید وزارت امور خارجه آمریکا از کنگره این کشور دریافت می‌نماید.

«صدای آمریکا» که در سالهای اخیر به‌سبب مواضع سیاسی تند و عملکرد غیرحرفه‌ای عواملش با کاهش مخاطب روبرو شده، با روی کار آمدن دولت جمهوری‌خواه آمریکا، در تبعیت از سیاست‌های دولت ترامپ، مواضع ضدایرانی و تندروانه خود را تشدید کرده است. در این راستا، اخیرا «مهدی فلاحتی» مجری و از مدیران اصلی بخش فارسی  VOA از تولید برنامه‌ای جدید در این شبکه خبر داده بود که تاکنون سه قسمت از آن پخش شده است. فلاحتی در یکی از بخش‌های خبری شبکه مذکور درباره برنامه «خط قرمز» گفته بود که سفارش تولید این برنامه از چند ماه پیش توسط «ستاره درخشش» مدیر بخش فارسی VOA به او سپرده شده بود و کار مصاحبه گرفتن با افراد مورد نظر آغاز شده بود که به‌سبب مصادف شده به حوادث دی‌ماه در چند شهر ایران، به تاخیر افتاد تا ابتدای سال جاری.

این مجری بدنام و پرحاشیه شبکه «صدای آمریکا» با بیان اینکه در برنامه جدیدش از افرادی استفاده می‌کند که دارای مرزی غیرقابل عبور با جمهوری‌اسلامی باشند، به این نکته مهم اشاره نکرد که چه کسی دشمنی واقعی با جمهوری‌اسلامی و صلاحیت این افراد برای حضور در تلویزیون دولتی آمریکا را تایید می‌کند؛ آیا غیر از این است که سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا در این ماجرا نقش دارند؟

«مهدی فلاحتی» با اعتراف به عدم اقبال مردم ایران به گروه‌های مخالف جمهوری‌اسلامی و بی‌توجهی به آنان، تصریح کرد که هدف از تولید برنامه مذکور شناخته شدن نیروهای اپوزیسیون خارج کشور برای مردم ایران است، آنهم به این سبب که این افراد نتوانسته‌اند خود را برای مردم ایران معرفی کرده و نظر آنان را جلب کنند. با این سخن فلاحتی اعتراف کرده که شبکه دولتی «صدای آمریکا» به‌عنوان ابزار تبلیغاتی دولت آمریکا به دخالت در امور داخلی کشورمان، علاوه بر حمایت مالی، به‌دنبال حمایت رسانه‌های نیز از گروه‌های اپوزیسیون است.

نکته جالب این است که کسی می‌خواهد عناصر اپوزیسیونِ دارای خط قرمز با جمهوری‌اسلامی را به مخاطبین شبکه «صدای آمریکا» معرفی کند که خود دارای حاشیه‌های بسیار و سابقه چندین مورد تجاوز جنسی به همکارانش را دارد و به‌عبارت دیگر فردی فاسد است. حال افراد همفکری که توسط این فرد قرار است به‌عنوان «اپوزیسیونِ واقعی» معرفی شوند دیگر دارای چه مشکلات و انحرافاتی هستند که توسط او معرفی می‌شوند؟ مطمئناً وجه مشترک همه آنها وطن‌فروشی و سرسپردگی به دشمنان ملت ایران خواهد بود.

انتهای متن/

شبکه «صدای آمریکا» همانطور که از نامش مشخص است، رسانه رسمی دولت آمریکا است که در جهت پیشبرد اهداف دولت ایالات متحده فعالیت می‌نماید و بودجه‌اش را نیز به‌طور رسمی از با تایید وزارت امور خارجه آمریکا از کنگره این کشور دریافت می‌نماید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme