https://telegram.me/empireoflies

تبلیغ «رادیو فردا» برای فساد اخلاقی!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «رادیو فردا» که رسماً بودجه‌اش را از کنگره آمریکا دریافت و زیر نظر سروریس جاسوسی این کشور فعالیت می‌کند، مانند دیگر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، یکی از وظایف خود را شبهه‌افکنی و تخریب باورهای مذهبی مسلمانان و بخصوص ملت ایران می‌داند، تا نهایتاً از طریق ترویج فرهنگ و باورهای غیرمذهبی و الحادی بتوانند مخاطبین خود در از نظر فکری و عقیدتی تحت کنترل دولتهای استعماری بخصوص آمریکا قرار دهد.

یکی از برنامه‌هایی که به‌طور مستقیم و صریح به شبهه‌افکنی و مقابله با باورهای اسلامی ملت ایران پرداخته، برنامه «تابو» از رادیو آمریکایی «رادیو فردا» است که با اجرای «فهیمه خضر حیدری» روزنامه‌نگار فراری و مجری ضدانقلاب تهیه می‌شود و همان‌طور که از نامش مشخص است، به‌دنبال تابوشکنی از باورهای دینی و مقدسات ملت مسلمان ایران است.

«فهیمه خضر حیدری» از سال ۱۳۷۵ وارد حرفه روزنامه‌نگاری و خبرنگاری شد و کار خود را از همکاری با روزنامه «سلام» شروع کرد. فهیمه پس از آن نیز با چند روزنامه و مجله همکاری نمود. مجله «زنان» یکی از رسانه‌های پرحاشیه بود که وی در آن مشغول به کار بود. این کارمند «رادیو فردا»، بعد از دو سال از ورود به مجله زنان، عضو هیئت تحریریه این مجله و مشغول قلم زدنشد. او علاوه بر کار خبرنگاری در روزنامه‌ها و مجلات، در مجله اینترنتی «شیرزنان» که دارای تفکرات فمینیستی نیز بود، مشغول به فعالیت شد.

خضرحیدری در سال ۱۳۸۸ کشور را ترک کرد و به رادیو فردا پیوست. او با شوهر نخست خود در روزنامه «فرهنگ آشتی» آشنا و با او ازدواج کرد که نهایتا خیلی زود منجرب به طلاق شد. گفته می‌شود فهیمه از شوهر اول خود فرزندی دارد که آن را در ایران به حال خود رها کرده است. او پس از پیوستن به «رادیو فردا» با «مهدی طهباز» یکی از عوامل این شبکه ازدواج کرد که این پیوند هم سال گذشته به طلاق انجامید. به گفته اطرافیان خضرحیدری، او که دارای اخلاق تندی بود، به همسرش توجهی نکرده و او را داخل آدم حساب ننموده و بیشتر وقت خود را با مردان دیگر می‌گذراند. خضرحیدری در میان همکاران خود به خودشیفتی، بی‌اخلاقی و عدم رعایت هنجارها معروف است. او که از دوستان نزدیک «مسیح علی‌نژاد» است، صراحتا هدف از برنامه مذکور را تابوشکنی عنوان نموده و اذعان کرده که از نظر او و دولت‌های غربی، مبارزه و مقابله با اعتقادات ملی و دینی ملت ایران، سد راه استحاله فرهنگی ایرانیان است. البته «تابوشکنی» همواره یکی از اهداف رسانه‌های فارسی زبان بیگانه بوده است، اما برنامه «تابو» به صراحت نشان داده که دولت‌های استکباری و عوامل آنان در رسانه‌های بیگانه، چه کینه‌ای از باورها و ارزش‌های ملت ایران دارند.

در برنامه اخیر «تابو»، موضوع «هم‌باشی یک‌شبه» یا رابطه کوتاه‌مدت برای سکس؛ آری یا نه؟» با حضور «محبوبه عباس‍قلی» و «مرمر مشفقی» دو فعال فمینیست مورد بررسی قرار گرفت و تلاش شد تا انحرافی اخلاقی شایع شده در کشورهای غربی تحت عنوان «وان نایت استند» به مخاطبین ایرانی معرفی شود. «رادیو فردا» در معرفی این انحراف اخلاقی نوشت: “«هم‌باشی یک‌شبه»؛ آنچه در فرهنگ غرب با عبارت «وان نایت استند» شناخته می‌شود. تعهد و حتی رابطه‌ای در کار نیست. جذابیت یا نیاز جنسی حرف اول و آخر را می‌زند. دو نفر که در این برنامه از تابو، زن و مرد فرض شده‌اند، رابطه‌ جنسی برقرار می‌کنند و از هم خداحافظی می‌کنند. اتفاقی که در ایران هم البته می‌افتد اما آمار و تحقیق مدونی درباره‌ آن در دسترس نیست …”

در این برنامه با آنکه اذعان شد روابط جنسی خارج از چهارچوب اخلاقی و قانونی تبعات منفی زیادی می‌تواند داشته باشد، اما تاکید شد که باید اینگونه روابط به مردم ایران بخصوص زنان آموزش داده شد و بدانند که برای برطرف کردن نیازهای جنسی نیاز نیست که افراد حتماً عاشق شده و ازدواج کنند، بلکه بدون هیچ تعهدی می‌توانند نیازهای جنسی و حیوانی خود را برطرف نمایند!

واقعیت این است که دشمنان ملت مسلمان ایران، در راستای جنگ نرم و مقابله با اعتقادات ملت ایران و دیگر مسلمانان، یکی از مهمترین برنامه‌های خود را معطوف به آلوده‌کردن و فاسد نمودن زنان به‌عنوان ستون جامعه دارند؛ زیرا اگر دختری فاسد شد، بیش از یک پسر می‌تواند اطرافیان خود را فاسد نماید و اگر این زن مادر شود، فرزندان خود را نیز فاسد خواهد کرد و به‌طور کلی تاثیر زنان بر جامعه بیش از مردان است، بنابراین به فساد کشاندن زنان یک جامعه بهترین راه برای به تباهی کشاندن آن جامعه است. این چیزی است که دشمنان اسلام و ایران به خوبی آگاهند و افراد بی‌دینی مانند «فهمیه خضر حیدری» و دیگر عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه با ترفندهای رسانه‌ای آن را دنبال می‌کنند.

انتهای متن/

«رادیو فردا» که رسماً بودجه‌اش را از کنگره آمریکا دریافت و زیر نظر سروریس جاسوسی این کشور فعالیت می‌کند، مانند دیگر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، یکی از وظایف خود را شبهه‌افکنی و تخریب باورهای مذهبی مسلمانان و بخصوص ملت ایران می‌داند، تا نهایتاً از طریق ترویج فرهنگ و باورهای غیرمذهبی و الحادی بتوانند ملت‌های مختلف در کنترل دولتهای استعماری بخصوص آمریکا قرار دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme