https://telegram.me/empireoflies

تبلیغ احتکار توسط ضدانقلاب

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در هفته‌های اخیر که مشکلات اقتصادی و گرانی کالاها، اقشار مختلف مردم را با مشکلاتی مواجه کرده، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عناصر ضدانقلاب همه تلاش خود را بکار گرفته‌اند تا به هر نحو ممکن علاوه بر ایجاد و گسترش حس ناامیدی نسبت به آینده، برخلاف تمامی معیارهای اختلاقی و اقتصادی، مردم را به احتکار و ذخیره کالاها در منازل دعوت کرده و در راستای منافع دشمنان ملت ایران مشکلات اقتصادی در کشور را تشدید نمایند.

در این میان، عناصر سلطنت‌طلب که چهل سال است از مردم ایران سیلی خورده و کینه به دل دارند، با سواستفاده از شرایط اقتصادی کشور، مخاطبین خود را به احتکار کالاها تشویق می‌کنند. یکی از این افراد «مهدی میرقادری» از طرفداران «ربع پهلوی» و حامی تحریم ملت ایران است که در صفحه شخصی خود علنا مخاطبینش را به احتکار دعوت می‌کند. وی با ابراز خوشحالی از تشدید تحریم‌های ضدایرانی دولت آمریکا از ماه‌های آتی، ۱۰ مرحله را تا سرنگونی حکومت ایران پیشنهاد کرد که به گفته این سلطنت‌طلب فراری اولین مرحله آن خرید آذوقه برای حداقل شش ماه است!

این سلطنت‌طلب مقیم ترکیه، چندی پیش نیز از مخاطبانش برای احتکار کالاهای اساسی مردم دعوت کرده بود.

هفته گذشته هم شبکه سلطنت‌طلب من‌وتو در گفت‌وگویی با یکی از کارشناسان خود به نام «جمشید اسدی»، در مورد وضعیت اقتصادی ایران پرداخت که واکنش های بسیاری را به دنبال داشت. در این گفت‌وگو، مجری از این به اصطلاح کارشناس می‌خواهد که توصیه‌هایش را به مردم در این شرایط بگوید. او هم به مردم می‌گوید باید انبار‌های خانه‌هایتان را پر از کالا کنید تا وقتی گران‌تر شد داشته باشید و حتی آن‌قدر زیاد احتکار کنید تا بتوانید بعداً با قیمت بالاتر به مردم دیگر بفروشید!

اینگونه اظهارات و دعوت به احتکار، با واکنشهای بی‌شمار کاربران فضای مجازی مواجه شد و بسیاری این سخنان را اقدامی خائنانه و کثیف دانستند. «علی علیزاده» استاد دانشگاه لندن و کارشناس رسانه‌های بیگانه نیز ویدئوی این برنامه را در صفحه شخصی خود قرار داد و نوشت: «این یک دقیقه مصاحبه را ببینید. تلویزیون من و تو رسماً به مردم آموزش احتکار می‌دهد. یعنی در شرایطی که هرکس با کمترین دغدغه ملی و جمعی و انسانی می‌داند که نباید بیشتر از نیازش خرید کند، تلویزیون من و تو و اقتصاددان تقلبی‌اش دارد عامدانه باعث نایاب شدن اقلام ضروری و ایجاد قحطی مصنوعی می‌شود. چرا؟ چون این قحطی مصنوعی باعث خشم مردمی خواهد شد که کالا‌های ضروری‌شان را در مغازه‌ها پیدا نمی‌کنند و این خشم مردم مقدمه تظاهرات و اعتراض و شورش را به وجود می‌آورد و آن شورش هم به نوبه خود باعث احساس ناامنی بیشتر و فرار بیشتر سرمایه‌ها و بدتر شدن وضع اقتصادی و فروپاشی تدریجی می‌شود. بعد دیگر سوریه کردن ایران کار سختی نخواهد بود. من و تو می‌داند که هر کالایی که احتکار شود باعث بهتر شدن وضع شهروندان نمی‌شود بلکه وضعشان را بدتر می‌کند. ولی من‌وتو رسماً و عمدی دروغ می‌گوید. من‌وتو با مردم فهیم ایران مثل کودکان نابالغ رفتار می‌کند. گمان می‌کند می‌توانند به چشم‌های ما زل بزنند و به ما راهی را نشان دهند که باعث مرگ دسته جمعی و نابودی فردی ما می‌شود. ولی ما اگر همدیگر را پیدا کنیم و اگر متحد شویم، جلوی‌شان را خواهیم گرفت.»

عناصر ضدانقلاب از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه تا سلطنت‌طلبان، با اینگونه دستورالعمل صادر کردن‌ها با آنکه به ظاهر مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی را هدف خود اعلام می‌دارند، اما در عمل ثابت می‌کنند که منافع مردم ایران برایشان اهمیتی ندارند و حاضرند در راه رسیدن به اهداف شوم خود و اربابان غربی‌شان هر آسیبی به هموطنانشان بزنند و بزرگترین خیانت‌ها را انجام دهند.

انتهای متن/

در هفته‌های اخیر که مشکلات اقتصادی و گرانی کالاها، اقشار مختلف مردم را با مشکلاتی مواجه کرده، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عناصر ضدانقلاب همه تلاش خود را بکار گرفته‌اند تا به هر نحو ممکن علاوه بر ایجاد و گسترش حس ناامیدی نسبت به آینده، برخلاف تمامی معیارهای اختلاقی و اقتصادی، مردم را به احتکار و ذخیره کالاها در منازل دعوت کرده و در راستای منافع دشمنان ملت ایران مشکلات اقتصادی در کشور را تشدید نمایند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. تمام حرفهای شما راجب شاهزاده که روز به روز محبوبتر میشه دروغه.اگه جرات دارید یه مناظره اینترنتی باهاش بزارید.مطمئن باشید شکست خورده و بی ابرو میشوید

  2. البته میدانم که جرات چاپ کردن حرف مرا نخواهید داشت .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme