https://telegram.me/empireoflies

تبلیغات شبکه Manoto بر علیه اردو های جهادی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حال حاضر برای همگان روشن است که شبکه ضدفرهنگی «من و تو» که بیش از شش سال از فعالیت اش می گذرد همواره وابسته به سرویس‌های جاسوسی بیگانه بوده است.

سال گذشته نشانه‌هایی از همکاری پنهان این شبکه با سرویس اطلاعات خارجی اسرائیل، موساد، نیز نمایان شد  و مشخص گردید که «من و تو» نیز همچون اسلاف لس‌آنجلسی خود در پی اقداماتی در راستای اهداف دشمنان ملت ایران است. البته مسئولان این شبکه در سال‌های نخست فعالیتشان برای پیشگیری از پیامدهای احتمالی، وجود رابطه با دولت‌های غربی و دشمنان دیرینه ملت ایران را تکذیب کردند.

 این شبکه بدنبال این است تا سبک زندگی ایرانی را بصورت غربی در آورد تا خطوط دینی و اخلاقی را زیر پا گذاشته و در این زمینه هیچ خط قرمزی را رعایت نمی کنند.

در همین زمینه جبهه جهادی منتظران خورشید که در سالروز دیدار گروه‌های جهادی با رهبر انقلاب مراسم «بدون منّت» را برگزار کرده بود و در این مراسم کتاب «احمد فداله؛ برمودایی  در دزفول»، سفرنامه‌های کوتاه از اردوهای جهادی در منطقه سخت‌گذر «احمد فداله»، رونمایی کرد مورد هجمه ناجوانمردانه شبکه بهایی من و تو قرار گرفت.

روز جمعه شبکه «من و تو» به بررسی مراسم «بدون منّت» پرداخت و سه گروه مختلف از چهره‌های ضد انقلاب با زیر سؤال بردن این مراسم جهادی، خشم خود را از فعالیت گروه جهادی ابراز داشته و به انتشار این کتاب حمله کردند.

این شبکه یهودی صهیونیستی خوب می داند که اینگونه حرکت های بی نظیر در جهان امروز چه اثری روی افکار عمومی می گذارد چون بازتاب زیبای عمل مذکور موجب می شود اسلام را نزد دیگر جوانان جهان به عنوان یک دین کامل با قابلیت سیستم حکومتی پویا و یاری رسان به نیازمندان تداعی کندو از این طریق آنان به اسلام بویژه مذهب شیعه جذب خواند شد.

اثر این حرکت جهادی که همراه با برنامه های معنوی و ارتباط عاطفی با مستضعفین نیازمند همراه است زیبای این عمل را بین وجدانهای بیدار و حق جوی جهان دوچندان نموده و جوانان زیادی را مشتاق به اسلام و آمدن به ایران برای شرکت در این امر انسان دوستانه کند، به نحوی که آنان را وادر کند از طریق شبکه هایی مانند «من و تو» درجهت تضععیف این حرکت اثرگذار اقدام نمایند.

بسیج از ابتدای انقلاب تاکنون برای مردم مستضعف کشور خود “رحمابینهم” بوده و برای دشمنان “اشدا الالکفار” بوده است که به دلیل حساسیت دشمنان داخلی و خارجی و دشمنی دشمنان نسبت به این ارگان برگرفته ازمتن متین مردم بیشترازسایرارکان نظام درپی داشته است.

این اقدام تلویزیون من وتو نشان داد که دشمنان ما از چه اقدامات و حرکت های جهادی وحشت دارند و تا کجا به مبارزه با ملت ایران ادامه می دهند. البته این اقدامات تلویزیون من و سابقه طولانی دارد و این شبکه به صورت مرتب با برنامه های خود به فرهنگ و ارزش های اسلامی توهین می کند البته از آنجایی که این شبکه بارها اعلام نموده که بودجه آن از طرف صهیونیست ها و خانواده منحوس پهلوی تامین می شود این گونه اقدامات از این شبکه تعجبی ندارد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme