https://telegram.me/empireoflies

تاملی در خصوص تبلیغ جدید جم تی وی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اخیرا شبکه تلویزیونی جم تی وی در یک آگهی تبلیغاتی اعلام کرده است که این شبکه با راه اندازی جم کرد دارای جایگاه بسیار مهمی در کردستان عراق است و از شرکتهای ایرانی می خواهد که برای تبلیغ کالاهایشان به این شبکه مراجعه کنند.

این آگهی که بیشتر یک اطلاع رسانی دروغین در خصوص موقعیت این شبکه و گروه جم تی وی در اقلیم کردستان عراق است تنها برای فریب افکار عمومی و جذب شرکتهای ایرانی به یک وادی غیر معلوم می باشد.

دفتر این شبکه در اقلیم کردستان عراق بیش از دو ماه است که بسته شده است و نیروهای این شبکه در کردستان عراق در پی رسیدن به حقوقشان سرگردان دادگاه‌های اربیل شده اند. نکته کلیدی در خصوص این شاکیان این است که بسیاری از کارمندان آن با یک کلاهبرداری روبرو شده اند. به نحوی که نیروها فاقد هرگونه قرارداد با این مجموعه بوده و همین سبب شده است که نه تنها نتوانند حقوق خود را پیگیری بکنند بلکه با مشکلات حاشیه ای این شبکه در اقلیم کردستان عراق روبرو شده اند.

تاملی در خصوص تبلیغ جدید جم تی ویسعید کریمیان به عنوان مدیر شبکه جم تی وی که سالهاست درصدد حضور در اقلیم کردستان عراق است اکنون با دهها طلبکار روبرو است که مطالبات اولیه شان را هم نگرفته اند. علیرغم ۳ سال حضور این شبکه در اقلیم کردستان عراق اما این شبکه بدلیل رفتارهای کلاهبردار گونه نتوانسته است توجه شرکتهای کردی را در اقلیم جلب کند و اکنون با این شکست درصدد فریب شرکتهای ایرانی است که در اقلیم حضور ندارند و چشم به حضور در بازارهای منطقه از جمله اقلیم کردستان عراق دارند.

لذا طبیعی است شرکتهای ایرانی بدلیل عدم اطلاعات صحیح فریب این شبکه را بخورند و به امید حضور در بازار اقلیم گرفتار دام تبلیغاتی سعید کریمیان و تیمش شوند لذا ضروری است شرکتها در مقابل این فریب تبلیغاتی هوشیار باشند و اجازه ندهند از سوی این مجموعه مورد سوء‌استفاده قرار گیرند.

متاسفانه فعالیتهای این شبکه مخوف و خانواده خراب کن در کشور کاملا رصد نمی شود و همین سبب می‌شود در شاهراه‌های اقتصادی،‌ اجتماعی و سیاسی حضور پیدا کرده و برخی را فریب دهند.
انتهای پیام/بولتن نیوز

اخیرا شبکه تلویزیونی جم تی وی در یک آگهی تبلیغاتی اعلام کرده است که این شبکه با راه اندازی جم کرد دارای جایگاه بسیار مهمی در کردستان عراق است و از شرکتهای ایرانی می خواهد که برای تبلیغ کالاهایشان به این شبکه مراجعه کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme