https://telegram.me/empireoflies

تاسیس سفارت فرهنگی ایران در اسرائیل!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تعدادی از ایرانیانی که قبل از انقلاب اسلامی وطن خود را ترک کرده و به رژیم کودک‌کش صهیونیستی روی آوردند؛ در اقدامی نمایشی و تبلیغاتی ساختمانی را به نام “سفارت فرهنگی ایران در اسراییل” تاسیس کردند و آنطور که گفته می‌شود هدف مضحک آن نمایش هنر و موسیقی ایران برای از بین بردن دشمنی میان دو ملت است!

این سفارت خودخوانده که در شهر بیت‌المقدس و توسط ۵۰۰ هنرمند فراری ایجاد شده حتی یک شبکه رادیویی به زبان‌های عبری و فارسی خواهد داشت تا در هرچه بیشتر محقق کردن اهداف رژیم اشغالگر قدس برای تطهیر چهره جنایت‌کار و مخفی کردن دست‌های آلوده به خون فلسطینیان، موثر واقع شود.

روزنامه انگلیسی گاردین (theguardian) در گزارشی پر آب و تاب از این اقدام نمایشی می‌نویسد: «با فراهم آوردن مجموعه‌ای از تنقلات ایرانی مانند شاهتوت، چاقاله بادام و حلوا در کنار موسیقی ایرانی؛ عصر افتتاحیه این مجموعه نوستالژی خاصی را برای بسیاری از افراد (شرکت کننده در مراسم) ایجاد کرد.» گویا دست اندرکاران این نمایش حتی از تنقلات ایرانی اطلاع کاملی نداشتند که چنین مجموعه بی‌ربطی را کنار هم جمع کردند!
 

این روزنامه ضمن “اسراییلی” خواندن برپا کنندگان این سفارت فرهنگی، هدف آن را نزدیک کردن مردم ایران و اشغالگرانی که خانه و کاشانه مردم مظلوم فلسطین را بر سرشان آوار نمودند؛ بیان کرده و افزود: «روابط ایران و اسراییل از زمان انقلاب اسلامی و زمانی که آیت‌الله روح‌الله خمینی از اسراییل با عنوان “دشمن اسلام” نام بردند؛ تیره و تار شد. محمود احمدی‌نژاد هم از سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۳ تاکید می‌کرد که اسراییل باید از صفحه تاریخ محو شود.»

نکته جالب در عکس‌های منتشر شده از این سفارتخانه جعلی، استفاده از پرچم فعلی ایران با نماد اسلامی است؛ در حالی که معمولا در چنین اقداماتی پرچم شاهنشاهی سابق ایران بکار می‌رود.

گاردین در حالی که سعی داشت به خواننده بقبولاند “مردم ایران و اسراییل خواهان روابطی بهتر با هم هستند”، می‌نویسد: «پینکاس ماتان، مغز متفکر این سفارت فرهنگی که ناخن‌هایش را هم به رنگ پرچم ایران لاک زده، معتقد است نباید اجازه داد سیاست روابط خوب میان شهروندها را خراب کند و هدف ایجاد این مکان را ایجاد ارتباط میان دو ملت، اشتراک فرهنگی و هنری و ترویج صلح بیان کرد.»

این روزنامه در حالی از مردم این رژیم و علاقه آنها به برقراری ارتباط با دنیای بیرون و اجازه ندادن به سیاست برای ایجاد دشمنی با آنها صحبت می‌کند که گویا فراموش کرده کسانی که با مهاجرت به سرزمین‌های اشغالی، به تصرفات هرچه بیشتر رژیم اشغالگر آپارتاید مشروعیت دادند؛ در جنایات آن شریک بوده و خود نیز اشغالگر و صهیونیست حساب می‌شوند.

گاردین و تمام کسانی که آرزوی محال بهبود روابط با این رژیم شیطانی را در سر می‌پرورانند باید در خاطر داشته باشند که ایرانیان خداجو، انقلابی و پیرو راه سید‌الشهدا اگر هم با هر دولتی مسامحه کنند (از جمله آمریکا!)؛ لکن هرگز این رژیم را به رسمیت نشناخته و جز به پاک شدن آن از صفحه روزگار رضایت نخواهند داد.
 

انتهای پیام/جام نیوز

«پینکاس ماتان، مغز متفکر این سفارت فرهنگی که ناخن‌هایش را هم به رنگ پرچم ایران لاک زده، معتقد است نباید اجازه داد سیاست روابط خوب میان شهروندها را خراب کند»

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. چرا شما از صلح بیزارید؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme