https://telegram.me/empireoflies

تاثیر گزارترین فاحشه در تاریخ ایران!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سایت «ایران وایر» (IranWire) از جمله سایت‌های ضدانقلاب است که فعالیت‌های، ضداسلامی و ضد اخلاقی و فرهنگی گسترده‌ای انجام می‌دهد. البته این سایت همواره هدف خود را آگاهی‌بخشی به مردم ایران اعلام می‌کند!

سایت ضدانقلاب «ایران وایر» در اواخر فروردین ماه سال ۹۲ فعالیت خود را آغاز کرد. مدیر و سردبیر این سایت «مازیار بهاری» ضدانقلاب و فعال رسانه‌ای مقیم لندن است که در جریان فتنه سال ۸۸ نیز همچون دیگر رسانه‌های بیگانه به حمایت از فتنه پرداخت.

قبح‌زدایی از موضوعاتی که در بین آحاد جامعه از حرمت برخوردار است از جمله اهدافی است که توسط «ایران وایر» دنبال می‌شود.

این وب‌سایت وابسته به سرویس‌های جاسوسی و امنیتی کشورهای بیگانه به‌ویژه رژیم صهیونیستی، در هفته‌های اخیر به گفته خود تلاش نموده تا “۵۰ زن تاثیرگذار تاریخ معاصر ایران” را معرفی کند. قابل تامل آنجاست که این ۵۰ زن به‌اصطلاح تاثیرگذار، عمدتاً یا مربوط به دوران رژیم پهلوی هستند و یا اکنون جزء عناصر اپوزسیون و ضد جمهوری اسلامی ایران به حساب می‌آیند.

در این سلسله گزارش‌های جهت‌دار «ایران وایر» از زنانی مانند «مریم رجوی» (سرکرده فرقه تروریستی منافقین)، «نسرین ستوده» (وکیل عناصر ضدانقلاب و تروریست)، «شیرین عبادی»(کاسب حقوق‌بشری و مرتبط با دستگاه‌های امنیتی غربی)، «نرگس محمدی» (کاسب حقوق‌بشری، زندانی امنیتی)، «مسیح علی‌نژاد» (خبرنگار فراری و همکار دستگاه‌های امنیتی غربی)، «نفیسه کوهنورد» (خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی) و … به‌عنوان مهمترین و تاثیرگذارترین زنان تاریخ معاصر ایران نام برده شده است!

چیزی که این اقدام «ایران وایر» را عجیب‌تر کرده و سبب اعتراض بسیاری از فعالان شبکه‌های اجتماعی و حتی اپوزسیون جمهوری اسلامی شده، حضور افرادی مانند «فرح دیبا» بیوه محمدرضا پهلوی و «مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی منافقین در این فهرست است.

«ایران وایر» در یکی از جدیدترین گزارش‌ها از سلسله گزارش‌های «۵۰ زن تاثیرگذار ایران»، از فردی به نام «لیلی امیر ارجمند» به‌عنوان یکی از زنان تاثیرگذار ایران نام برده است.

تصویر از وبسایت «ایران وایر»

تصویر از وبسایت «ایران وایر»

این انتخاب جهت‌دار «ایران وایر» در حالی انجام شده که «لیلی امیرارجمند» یکی از پرحاشیه‌ترین عناصر رژیم پهلوی بود و حتی برخی درباریان امیرارجمند را فاسدتر از «اشرف پهلوی» می‌دانستند.

«لیلی امیرارجمند» که دوست صمینی «فرح دیبا» بیوه آخرین شاه پهلوی بود، مفاسد اخلاقی بسیاری در پرونده داشت، به نحوی که حتی سبب اعتراض برخی درباریان شده بود.

«لیلی امیرارجمند» جزء نخستین کسانی بود که داشتن دوست‌دختر و دوست‌پسر را در ایران باب کرد. او با اینکه یک شوهر رسمی داشت، اما دارای دو دوست پسر نیز بود که گاه و بیگاه آنها را به خانه می‌برد و آنها را به شوهر خود معرفی می‌کرد. با ورود «لیلی امیرارجمند» به دربار پهلوی، فحشا و فسادها به چند برابر سابق رسید. با ورود او به دربار باب جدیدی از فسق و فجور برای «محمدرضا پهلوی» گشوده شد. تا پیش از ورود این زن به دربار پهلوی، معمولا برنامه‌های فساد اخلاقی شاه پهلوی نسبتا پنهان و در خفا انجام می‌گرفت، اما پس از ورود امیرارجمند به دربار، زن‌بارگیهای «محمدرضا پهلوی»، شهره عام و خاص شد.

حتی شایعاتی نیز مبنی بر همجنس‌گرایی شخص «محمدرضا پهلوی» نیز به گوش می‌رسید که اینها همه پس از ورود «لیلی امیرارجمند» به دربار پهلوی و رواج شیوه‌های نامتعارف مفاسد اخلاقی و جنسی غربی در دربار بود. تا پیش از ورود این زن به دربار ، معمولا اعمال خلاف عفت درباریان به صورت مخفی بود و کمتر به صورت علنی مطرح می‌شد و کسی به وجود اینگونه موارد پی می‌برد.

«لیلی امیرارجمند» هم ید طولایی در انحراف و فساد اخلاقی داشت. به گفته برخی درباریان، او به‌طور کاملا عریان در کنار استخرها و کنار دریا حاضر می‌شد و به‌هیچ قید و بند اخلاقی توجه نمی‌کرد.

پس از فرار «لیلی امیرارجمند» از ایران در آستانه انقلاب اسلامی، او مدتی به‌همراه دیگر اعضای خاندان پهلوی در کشور باهاما ساکن شد. بسیار شگفت‌‏آور است که در بر اساس قوانین باهاما حضور عریان در کنار دریا آزاد است، «لیلی امیرارجمند» به گونه‏‌اى رفتار کرد که دولت باهاما نیز از نظر اجتماعى قادر به تحمل اقدامات او نبود و وی را از باهاما اخراج کرد.

«لیلی امیرارجمند» در سنین پیری.

«لیلی امیرارجمند» در سنین پیری.

با این حال، رسانه‌ «ایران وایر» به تبلیغ و تعریف افرادی مانند «لیلی امیرارجمند» می‌پردازند و آنها را از تاثیرگذارترین زنان ایران می‌دانند که این موضوع نشانگر تفکرات ضد اخلاقی هدایتگران پشت پرده این وبسایت است.

گویا باید حتماً مانند «مریم رجوی» عضو گروهی تروریستی بود، یا مانند «فرح دیبا» از خاندان منحوس پهلوی و سلطنت‌طلب بود، یا همچون «نسرین ستوده» و «شیرین عبادی» دارای سابقه کاسبی حقوق‌بشری و یا هچون «گلشیفه فراهانی» و «لیلی امیرارجمند» سابقه فساد و بی‌بندوباری داشت تا بتوان به‌عنوان یکی از زنان تاثیرگذار ایران از دید ایران وایر معرفی شد!

انتهای پیام/

سایت «ایران وایر» (IranWire) از جمله سایت‌های ضدانقلاب است که فعالیت‌های ضدانقلاب، ضداسلامی و ضدفرهنگی گسترده‌ای انجام می‌دهد. البته این سایت همواره هدف خود را آگاهی‌بخشی به مردم ایران اعلام می‌کند!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme