https://telegram.me/empireoflies

تائید سخنان ابلهانه ترامپ در BBC فارسی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از این که رئیس‌جمهور آمریکا در نخستین سخنرانی خود در سازمان ملل به شدت به ایران حمله کرد بسیاری از کارشناسان و سیاستمداران این سخنان سخیف را ضد ملی دانستند و حتی در میان ضد انقلاب هم واکنش های مشابه ای وجود داشت که باعث شد هم افزایی بی نظیری را در میان برخی از ضد انقلاب خوش خیم با داخلی های به وجود بیاورد.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا سه‌شنبه گذشته شهریور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد جمهوری اسلامی را “دیکتاتوری فاسد با نقاب دموکراتیک” خواند. او با القاب گوناگونی مانند “یاغی”، “صادرکننده خشونت” از جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و گفت که باید جلوی “این رژیم جنایتکار” را گرفت.

در همین راستا مقامات ایرانی نیز پاسخ های دندان شکنی را به وی دادند مثلا محمد جواد ظریف در صفحه توییتر خود نوشت: «نفرت‌پراکنی و سخنان نابخردانه ترامپ متعلق به قرون وسطی است­ نه قرن ۲۱ میلادی­ و ارزش پاسخ دادن ندارد. همدلی جعلی با مردم ایران هیچ‌کس را فریب نمی‌‌دهد.»

اما ضد انقلاب خارج نشین که این فرصت را غنیمتی تکرار ناشدنی در عرصه سیاست ورزی می دیدند با این سخنان نه تنها به مقابله نپرداختند بلکه آن را محملی یافتند تا باطن ضد مردمی و ضد ملی خود را بیش از پیش آشکار نمایند.

مثلا مهدی جلالی تهرانی که سابقا هم افاضاتی را در زمینه های ضد ملی در رسانه های بیگانه داشته در برنامه صفحه دوی بی بی سی فارسی در خصوص برجام و سخنان دونالد ترامپ گفت تمام سخنان ترامپ در خصوص ایران را تصدیق می کنم و ملیون های ایرانی این جملات را تصدیق می کنند.!!

وی که فرزند آیت الله جلالی تهرانی است و از طرف پدر مدت ها پیش از وی اعلام برائت شده سخنان ترامپ را زبان ملت ایران دانست و گفت ای کاش من می توانستم این توهین ها را به ملت ایران در تریبون سازمان ملل ابراز کنم .

وی حتی از دیگر کارشناس برنامه که اسرائیلی است و سخنان ترامپ را نابخردانه خوانده بود پیشی گرفت و گفت من با این نظر کاملا مخالفم و اعتقاد دارم کاملا سخنان ترامپ درست است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود می گوید که تضمین می دهد در ۱۵ سال آینده اثری از ایران باقی نمی ماند وی در ادامه گفتگوی خود اضافه می کند که باید زبان فارسی از فهرست زبان های ملی ما حذف شود و از حالت رسمیت خارج شود.

وی که در روز های اخیر با اقدامات برخی از یران کردستان عراق برای مستقل شدن  به  تجزیه ایران خوشبین شده است در بخشی دیگر زا گفتگوی خود می گوید :”با کوروش و پاسارگاد نمی توان  از تجزیه ایران جلوگیری کرد کردستان، بلوچستان، عربستان باید از ایران جدا شود .”

این موضع گیری های ضد ملی و ضد میهنی بار ها پس از سر کار آمدن ترامپ به دلیل رادیکال بودن وی از طرف ضد انقلاب مطرح شده است ولی هر بار با واکنش بسیار سخت ضد انقلاب به دلیل مهجور شدنشان در نزد ملت ایران مواجه شده است.

لازم به یاد آوریست جلالی تهرانی سابقا نیز مواضع رادیکال در قبال موضوعات دیگر داشته مثلا در اظهاراتی در خصوص اسرائیل گفته بود کهپذیرش بدیهیات اولیه در مورد اسراییل اولین قدم ضروری است که بیشتر کشورهای دنیا پذیرفته‌اند. ما نه تنها باید از فاجعه‌ی انسانی هولوکاست به عنوان یک انسان شرمگین باشیم و با یهودیان همدردی کنیم که می‌بایست صهیونیسم را نیز به رسمیت بشناسیم!!!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme