https://telegram.me/empireoflies

تئوریسین های اپوزیسیون در آمریکا برای امرار معاش بچه داری می کند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حکایت رنگ عوض کردن برخی غربگرایان، حکایتی تکرای برای افکار عمومی جامعه شده است و مردم هر روز با خبر جدیدی از تغییر و تحول ظاهری و باطنی مشاوران، وزیران، معاونان و خبرنگاران قدیمی در آن سوی آب ها مواجه می شوند!

این افراد وقتی در ایران بودند ریاکارانه در پست های دولتی از اسلام و انقلاب دفاع می کردند و امروز هم در “عمل” و هم در “گفتار” نشان می دهند که هیچ اعتقادی به گفته های پیشین خود نداشته اند و اعمال، رفتار، کردار و گفتار آنها تنها از روی تزویر، ریا و عوام فریبی بوده است.

فریبا داوودی مهاجر یکی از آنهاست . وی زمانی در یکی از مصاحبه های خود به صراحت اعلام کرده بود که پدری دائم الخمر داشته است و از طعنه‌های اطرافیان به خاطر همین موضوع و با حجاب بودن خودش یاد می‌کردو به نقل از شوهرش می گفت بچه‌ای که پدرش مشروب می‌خورده مسلمان از کار در نمی‌آید.

وی در مورد کودکی‌اش در خاطراتش می‌نویسد: «از دبستان مدرسه مختلط می‌رفتم و با پسر‌ها در مدرسه فوتبال و والیبال و وسطی بازی می‌کردم. پسر و دختر برایم تفاوتی نداشت. خانواده‌ام مذهبی نبودند. اتفاقاتی افتاد عجیب و غریب که من در چنین خانواده‌ای تمایلات مذهبی پیدا کردم. حدود۱۴ سالگی…»

کودکی تا جوانی داوودی مهاجر با همین تضاد‌ها در اطرافیان و افکار و عقاید خودش سپری گردید. او پس از شرکت در کنکور دانشگاه آزاد، در رشته علوم سیاسی واحد تهران قبول و وارد دانشگاه شد. داوودی مهاجر برای نشریات اصلاح طلبی مانند «کنشگران» یادداشت و مقالات مختلفی می‌نوشت. وی فعالیتش در زمینه روزنامه نگاری را گسترش داد و بعد‌ها به دبیری انجمن روزنامه نگاران جوان رسید.

داوودی مهاجر در ابتدای دهه ۸۰ با علی افشاری از نزدیکان یکی از سران فتنه، آشنا شد که این آشنایی منجر به ورود جدی‌تر داوودی مهاجر به جریانات سیاسی کشور گردید.

در دوران اصلاحات احکام فراوانی برای فریبا داوودی مهاجر به عنوان مشاور صادر گردید؛ از جمله احکام مشاور که برای او صادر شد می‌توان به مشاور رئیس جمهور در مرکز مطالعات و تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری، مشاور وزیر علوم و مشاور وزیر ارشاد اسلامی اشاره کرد.

وی هدفش از گرفتن پست‌های مشاوره‌ای در دوران اصلاحات را اینگونه بیان می‌کند: «تغییر قانون اساسی یکی از اهداف من بوده و به همین دلیل وقتی که فعالیت می‌کردم به این تغییر قانون اساسی اهتمام داشتم.»

داوودی مهاجر در ۲۹ فروردین ماه سال ۱۳۸۶ به دلیل شرکت در تظاهرات غیر قانونی که در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۸۵ در میدان هفت تیر تهران در اعتراض به نقض حقوق زنان در قوانین ایران (!) برگزار شده بود، به اتهام اقدام علیه امنیت ملی، تبلیغ علیه نظام، مصاحبه با رسانه‌های خارجی، و نشر اکاذیب بازداشت و در ‌‌نهایت به چهار سال حبس محکوم شد.

وی پس از حوادث انتخابات سال ۸۸ از کشور خارج شد و به یاران حقیقی‌اش در واشنگتن پیوست. داوودی مهاجر در این مدت و حضور در آمریکا در برنامه‌های مختلف تلویزیونی حضور می‌یافت و با تبلیغ علیه نظام و سیاه نمایی وضعیت کشور سعی می‌کرد تا بر آتش فتنه بیافزاید.

داوودی مهاجر پس از خروج از کشور برای سایت‌های ضد انقلاب مثل گویانیوز، روز و گذار که از طریق سازمان سیا تامین مالی می‌شوند، مطلب می‌نویسد. وی همچنین با نشان دادن خود به عنوان فردی حامی حقوق زنان و فعال حقوق بشر از سازمان‌های آمریکایی مانند سازمان اعاده ملی دموکراسی NED مبالغی را دریافت می‌کند.

بیشترین فعالیت سازمان NED اجرایی کردن پروژه انقلاب مخملی در کشور‌های مختلف و براندازی نظام‌های آن هاست. هرچند خود داوودی مهاجر فعالیت براندازنده در این سازمان را رد می‌کند و از آن به عنوان بورس تحصیلی برای انجام تحقیقات یاد می‌کند و حتی اقدامات این سازمان را بری از اهداف ساقط کردن نظام‌های مختلف می‌داند.

داوودی مهاجر با حضور در برنامه زنده پارازیت در صدای آمریکا و پرده برداشتن از چهره حقیقی خود برای مدتی توجهات را به خود جلب کرد. در این برنامه صحبت از رفتار دو پهلوی مهاجر پشت و مقابل دوربین شد و اینکه چرا در مقابل دوربین حجاب دارد و پشت دوربین بی‌حجاب است.

وی به درخواست مجری که از او خواست حجاب از سر بردارد به راحتی پاسخ مثبت داد و در این برنامه زنده اقدام به کشف حجاب کرد و در ادامه خطاب به مجری برنامه گفت: «دوست من شاید انتقاد شما مبنی بر اینکه چرا در مقابل دوربین تا مدت‌ها حجاب داشتم و در پشت دوربین نداشتم صحیح باشد. اما هر انسانی در زندگی شخصی مشکلات و مسایل مخصوص به خود را دارد که نمی‌تواند آن را علناً بیان کند. من نزدیک به ۲۷ سال چادری بودم و برداشتن آن بعد از این مدت حتماً می‌توانست تبعات مختلفی را در خانواده ایجاد کند یا حتی موجب بروز مشکلاتی برای اطرافیان شود. اما زمانی رسید که دیدم زمان آن رسیده است که باید با خودم و مخاطب شفاف باشم.»

پس از این اتفاق علیرضا نوری‌زاده ضد انقلاب خارج نشین داوودی مهاجر را متهم کرد که در ازای دریافت پول کشف حجاب کرده است. نوری‌زاده گفت: «شما کی هستید که از من منابع مالی می‌خواهید؟ شما وقتی آمدید آمریکا با روسری! منابع مالیتان کی بود؟ کی به شما آپارتمان داد که روسریتان را برداشتید؟ هزینه کنفرانس‌ها بسیار کمتر از مبلغی است که به عنوان بورسیه در آمریکا به شما پرداخت شده است بنابراین وقتی حساب کتاب باز می‌کنید بدانید با کی طرف هستید.»

گفته شده این روز ها وی برای گذران زندگیش در فرنگ مجبور به نگهداری از یک کودک دو ساله شده، یکی از دوستانش یک اطاق به او صدقه داده و با بنیادهای مرتبط با سیا همکاری میکند و مجبور است برای سایتهایی که حق التحریر میدهند همکاری کند و هر شب خواب ایران را میبیندکه آن هم با محدودیتی که اربابان وی گذاشته اند دیگر هرگز به واقعیت بدل نمی شود.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme