https://telegram.me/empireoflies
در بخش هایی از گفت و گوی شب گذشته بی بی سی فارسی، مهمان تجزیه طلب برنامه مدعی شد که در صورت وقوع جنگ، این احزاب از این فرصت برای «آزادسازی بخش هایی از کردستان» استفاده خواهند کرد تا رسما تجزیه ایران این بار با لفظی دیگر، در آنتن زنده این شبکه وابسته به وزارت خارجه انگلیس تایید و مطرح شود.

بی بی سی فارسی رسما از تجزیه ایران سخن گفت! +فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبی بی سی فارسی شب گذشته در ادامه سیاست های تفرقه افکنانه خود بار دیگر تمایلات تجزیه طلبانه خود را بر روی آنتن زنده به نمایش گذاشت.

به ادعای بنگاه خبر پراکنی بریتانیا در هفته های گذشته برخی از احزاب کرد با مقامات جمهوری اسلامی ایران دیدار و مذاکره کرده اند. بی بی سی به همین بهانه شب گذشته گفت و گویی با کامران متین، از کارشناسان این شبکه پیرامون این موضوع ترتیب داد که در آن بارها با عنواین مختلف بحث تجزیه ایران توسط برخی از احزاب کرد که مخالف جمهوری اسلامی هستند مطرح گردید.

در بخش هایی از این گفت و گو مهمان تجزیه طلب برنامه مدعی شد که در صورت وقوع جنگ، این احزاب از این فرصت برای «آزادسازی بخش هایی از کردستان» استفاده خواهند کرد تا رسماً تجزیه ایران این بار با لفظی دیگر، در آنتن زنده این شبکه وابسته به وزارت خارجه انگلیس تایید و مطرح شود.

دانلود

سخن گفتن از تجزیه ایران که این بار بی بی سی با عبارت «آزادی سازی بخش هایی از ایران»، آن را تزئین کرده با واکنش گسترده کاربران فضای مجازی بر علیه این شبکه همراه شده است و یکی از کاربران با عنوان لیلا نریمانی نوشت: « این ادبیات کثافت بی بی سی حال منو بهم میزنه. آزادسازی یه بخشی از یه مملکت دوهزار و پونصد ساله؟! خاک برسرت بی بی سی ابله. آدم باش و طینت پلیدتو نشون نده.»

دعوت از مهمانان تجزیه طلب و سخن گفتن از تجزیه سرزمینی با قدمت چند هزار ساله از جمله سیاست هایی است که شبکه بی بی سی فارسی با کمک مجریان به اصطلاح ایرانی خود به دنبال آن است و احتمالا در آینده ای نزدیک گروه های تجزیه طلب را ارتش آزادی بخش نام گذاری خواهد کرد!

انتهای پیام/جام نیوز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme