https://telegram.me/empireoflies

بی اعتنایی مردم به ۷ آبان و سلسله شکست‌های ضد‌انقلاب

اختصاصی؛ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در یک سال اخیر مخالفان حکومت ایران با برپایی چندین کمپین و فراخوان، کوشیدند تا نظام جمهوری‌اسلامی را به چالش بکشند. سال گذشته «شهرام همایون» مدیر و مجری تلویزیونی سلطنت‌طلب و لس‌آنجلسی که خود را یکی از مخالفان جدی نظام جمهوری‌اسلامی می‌داند با انتشار شیوه‌نامه‌ای چندبندی، مانند اسلاف خود وعده سرنگونی نظام حاکم بر ایران در عرض سه ماه را داده بود و در یکی از برنامه‌هایش اعلام کرده بود که اگر ایران را فتح کند، در ابتدا همه معتادان را به زور ترک می‌دهد! سه ماه که هیچ، یک سال گذشت و خبری از او نشد. و البته برنامه های دیگر اپوزیسیون برای مخاطبانشان هم چنان سرکاری و پوچ بوده است.

تلاش بعدی اپوزیسیون، مربوط به فراخوان «سعید شمیرانی» مجری سابق تلویزیون‌های لس‌آنجلسی در مورخ ۲۶ اردیبهشت امسال و چند روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم بود.وی چند سال پیش اپوزیسیون ساکن آمریکا و مجری تلویزیون لس‌آنجلسی «ایران آریایی» به‌سبب آنکه در یکی از برنامه‌هایش اعلام کرد راهش از «ربع پهلوی» جدا است، از این تلویزیون اخراج شد.وی هم اکنون خود را یکی از رهبران سلطنت طلبان می داند.

فراخوان مذبور هم با وجود تبلیغات فراوان، با عدم استقبال مردم مواجه و ناکام ماند. این شکست سبب شد پس از این ماجرا، فعالیت‌های شمیرانی به حاشیه برود و به‌دلیل آبروریزی بسیار و شکست سنگین مورد حمله بسیاری از سلطنت‌طلبان قرار گیرد.

در روزهای اخیر هم پس از فراخوان ماه‌های گذشته گروه‌های اپوزیسیون بخصوص سلطنت‌طلبان به مناسبت روز موهوم کوروش، قرار بود تا در منطقه باستانی پاسارگاد، در روزهای ۵ و هفتم آبان ماه امسال با فریب احساسات میهن‌دوستانه برخی افراد، با برپایی تجمعاتی سیاسی و ضدامنیتی، علیه مبانی اسلامی و نظام جمهوری‌اسلامی شعارهای تند و نژادپرستانه سر داده شود. اما بر اساس اعترافات خود عوامل وابسته به گروه‌های ضدانقلاب، نه تنها در روز جمعه پنجم آبان ماه کسی در پاسارگاد تجمع نکرد، بلکه در روز اصلی یعنی هفتم آبان هم تعداد افراد خدماتی و انتظامی که برای ایجاد امنیت در هر مکانی حضور دارند، بیشتر از افرادی بود که برای برپایی روز موهوم کوروش دور هم جمع شده بودند. در این روز تنها عده ای که به دلیل فریب شبکه های ضد انقلاب به سمت پاسارگاد در حرکت بودند نه تنها در این محل حاضر نشدند بلکه در بین راه و صدها کیلومتر دورتر از مقبره کوروش به رقص پایکوبی پرداختند تا نشان دهند که مبارزه آنها در رقص و پایکوبی خلاصه می شود!!

البته اپوزیسیون در این گونه مواقع اذهان فریب خوردگان را منحرف می کند و دلیل شکست خود را به نیروهای امنیتی ربط می دهد و همچنان خود را پیروز میدان می داند و ادعا می کند که در هر صورت پیروز است و باید همچنان پای کار بمانند و این ادعا های مضحک در حالی است که از هیچ نیروی امنیتی در مراسم امسال استفاده نشد.

این شکست‌های متوالی به خوبی نشان می‌دهد، عناصر اپوزیسیون که در خارج از کشور با یکدیگر به‌شدت درگیر هستند، در داخل ایران هم از اقبال عمومی برخوردار نیستند و مردم روی خوشی به آنها نشان نمی‌دهند و تجمعات پوچ یک سال اخیر تنها نمونه‌ای برای اثبات این ادعا است.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. درود – اگه بازم مثل این دارید بگذارید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme