https://telegram.me/empireoflies

بی‌محلی مردم به فراخوان اپوزیسیون برای تجلیل از یک قاتل

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«ریحانه جباری» زن ۲۶ ساله‌ای بود که به اتهام قتل عمد «مرتضی سربندی» ۴۷ ساله، با وجود جنجال‌سازی رسانه‌های بیگانه به اعدام محکوم و حکمش در روز ۳ آبان ۱۳۹۳ اجرا شد.

متهم این پرونده در اظهاراتش ادعا کرده بود که قتل به علت دفاع در مقابل تجاوز جنسی بوده، اما گزارش‌های پرونده و شواهد چیز دیگری می‌گفت و نهایتا منجر به صدور حکم اعدام برای متهم شد.

در این میان رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به‌جای آنکه شواهد و مدارک دستگاه قضایی را تایید کنند، با سوءاستفاده از این موضوع، موج گسترده‌ای از تبلیغات ضدایرانی و ضداسلامی را به‌طور هماهنگ و زنجیره‌ای انجام دادند و حتی از رسانه‌های غربی هم کمک گرفتند.

این جنجال و دروغ‌پراکنی رسانه‌ای به حدی بود که یک قاتلِ فاسد در اندازه یک قهرمان ملی بزرگ و معروف شد و برخی نهادهای بین‌المللی حقوق‌بشری خواهان آزادی او شدند.

در همین راستا رسانه‌های ضدانقلاب ازجمله «بی‌بی‌سی فارسی» به‌طور معناداری به پیگیری هرازچندگاه پرونده «ریحانه جباری» با جهت‌دهی خاص خود پرداختند. غیر شفاف بودن موضوع، خبرپراکنی ضدانقلاب حین بررسی پرونده و سناریو متهم‌سازیِ مقتول و بی‌گناه خواندن یک قاتل ازجمله ابزار ضدانقلاب برای تشویش در اذهان عموم بود و در همین راستا بر اساس احساسات کاذب و بدون توجه به حوادث پیش‌آمده و استدلالات و قوانینی که وجود دارد، مسئله بی‌گناهی متهم از سوی رسانه‌های ضدانقلاب و عناصر آنان در شبکه‌های اجتماعی به شدت تبلیغ می‌شد؛ فعالیت‌های رسانه‌ای که به اذعان وکیل متهم یکی از دلایل تحریک خانواده مقتول و اصرار آنها بر اعدام «ریحانه جباری» بود.

تصویری از مراسم سالگرد «ریحانه جباری» که نشان‌دهنده تعداد بسیار کم شرکت‌کنندگان در آن است.

در دو سال اخیر «ریحانه جباری» در کنار افرادی مانند «ندا آقاسلطان» به بهانه‌ای برای تبلیغات ضدایرانی و ضداسلامی رسانه‌های بیگانه و اپوزیسیون تبدیل شد و شبکه‌های غربی بدون توجه به جرایم این قاتل، جمهوری‌اسلامی را به دیکتاتوری و ظلم محکوم می‌کنند!

در این شرایط، چند روز پیش (پنجشنبه ۲۹ مهر ماه) مراسم سالگرد «ریحانه جباری» بر سر قبر این فرد برگزار شد و در کمال تعجب همگان و بر اساس اعتراف برگزار کنندگان این مراسم، تعداد بسیار کمی در مراسم مذکور حاضر شده و به فراخوان اپوزیسیون پاسخ مثبت دادند. بسیاری از افراد شرکت‌کننده در این مراسم هم افرادی تکراری بودند که با میانگین سنِ بالا، معمولاً در همه تجمعات عناصر اپوزیسیون حاضر می‌شوند.

تعداد افراد شرکت‌کننده در مراسم سالگرد «ریحانه جباری» قاتلِ اعدام‌شدن به‌حدی کم بود که برگزار کنندگان این مراسم نتوانستند تصاویری زیادی از آن منتشر کنند و با دست خودشان ثابت کردند که مردم ایران از فعالیت‌های گروه‌های اپوزیسیونِ داخلی و خارجی حمایت نمی‌کنند.

در میان بی‌توجهی مردم ایران با اینگونه جنجال‌سازی رسانه‌ای بیگانه در حمایت از قاتلان و مجرمانِ اینچنینی، گروه‌های ضدانقلاب از «سازمان مجاهدین خلق» (منافقین) و «سلطنت‌طلبان» تا افرادی مانند «محمد نوری‎زاد» و «مسیح علی‌نژاد» از قاتلی مانند «ریحانه جباری» حمایت کردند و بیش از پیش ثابت نمودند که راه اپوزیسیون از راه مردم جدا است.

دلالان حقوق‌بشری که در سالهای اخیر ماهیت ضدایرانی و خائنانه خود را اثبات کردند، در دو سال اخیر بسیار تلاش کردند تا با رسانه‌ای کردن موضوع «ریحانه جباری» و قلبِ‌واقعیت، جمهوری‌اسلامی را تحت فشار قرار داده و دولت‌های غربی را به تحریم ملت ایران وادار کنند. این کاسبانِ حقوق‌بشر معلوم نیست چرا به جای حمایت از مقتول و خانواده‌ی او، از قاتل حمایت می‌کنند.

به عبارت دیگر، بسیاری از تحریم‌هایی که ملت ایران در سالهای اخیر با آن مواجه شده و دچار مشکلاتی شده‌اند، ناشی از اقدامات خائنانه گروه‌های اپوزیسیون و به‌ظاهر حقوق‌بشری بود که برای رسیدن به اهداف شومشان، منافع یک ملت را قربانی کرده‌اند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ریحانه جباری» زن ۲۶ ساله‌ای بود که به اتهام قتل عمد «مرتضی سربندی» ۴۷ ساله، با وجود جنجال‌سازی رسانه‌های بیگانه به اعدام محکوم و حکمش در روز ۳ آبان ۱۳۹۳ اجرا شد. متهم این پرونده در اظهاراتش ادعا کرده بود که قتل به علت دفاع …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme