https://telegram.me/empireoflies

بی‌شرمی سخنگوی آمریکایی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «آلن ایر» سخنگوی فارسی‌زبان وزارت امور خارجه آمریکا در صفحه فیسبوک خود در پاسخ به خبری از «خبرگزاری فارسی»، نوشت: “ماشاالله چه استدلالات غلطی از خبرگزاری فارس آمده است. مثل اینکه خبرگزاری فارس از پافشاری دولت آمریکا برای آزادی جیسون رضائیان می‌خواهد نتیجه بگیرد که ایشان جاسوس بوده!”

وی بدون اشاره به سابقه متعدد دولت آمریکا در فرستادن جاسوسی به ایران، در کمال پررویی گفت: “دولت آمریکا از دولت جمهوری اسلامی ایران می‌خواهد که همه شهروندان بی‌گناه(!) آمریکایی که به ناحق در زندان‌های ایران بسر می‌برند آزاد شوند.”

این عضو پیشین سازمان جاسوسی آمریکا (CIA) همچنین با تکرار ادعاهای مقامات آمریکایی درباره گم‌شدن «باب لوینسون» در ایران، گفت: “خواستار آن هستیم که ایران کمک کند شهروند آقای باب لوینسون پیدا شود و به خانواده‌اش باز گردانده شود.”

سخنگوی فارسی‌زبان وزارت امور خارجه آمریکا در پایان با بیشرمی تمام، استاد شهید مرتضی مطهری را “مرحوم استاد مطهری” خطاب کرد و با اشاره به یکی از کتاب‌های شهید مطهری با عنوان «منطق-فلسفه»، از مخاطبین خود خواست تا با مطالعه این کتاب منطق خود را افزایش دهند. وی در حالی به کتاب شهید استاد مطهری استناد کرده که بر اساس اسناد بر ملا شده در لانه جاسوسی آمریکا، ایالات متحده در نقشه ترور این شهید بزرگوار نقش داشته است.

تصویر از صفحه فیسبوک «آلن ایر»

تصویر از صفحه فیسبوک «آلن ایر»

گفتنی است، «آلن ایر» سخنگوی فارسی‌زبان وزارت امور خارجه آمریکا با هزینه و بورسیه سازمان جاسوسی آمریکا (CIA) زبان فارسی را یاد گرفته است. وی در تمام طول مدت فعالیت خود پیش از انتصاب در مسئولیت کنونی، در کشورهای نیجریه، سوریه، امارات و آذربایجان به‌عنوان مسئول میز ایران برای سازمان جاسوسی آمریکا فعالیت و از ایرانی‌ها جاسوسی می‌کرد.

او بعد از گذشت چند سال از فعالیت به‌عنوان مسئول میز ایران در CIA ، از این سازمان جاسوسی به وزارت امور خارجه آمریکا رفت و به‌عنوان سخنگوی فارسی‌زبان فعالیت خود را آغاز نمود تا این بار در پوشش سخنگو به جاسوسی از ایرانیان بپردازد. در اسناد «ویکی لیکس» نیز به فعالیت‌های جاسوسی وی اشاره شده است.

«آلن ایر» سعی می‌کند خود را علاقه‌مند به فرهنگ ایرانی‌ها نشان دهد و برای همین در سخنانش سعی می‌کند از شعرهای شاعران ایرانی مانند سعدی و حافظ استفاده نماید. او حتی برای جلب توجه مخاطبین ایرانی‌اش انگشتر عقیق به دست می‌کند و ضرب‌المثل‌های ایرانی را در سخنانش به کار می‌برد.
انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme