https://telegram.me/empireoflies

بی‌بی‌سی و تلاش برای ترغیب جوانان به ازدواج سفید

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغازدواج سفید یا همباشی مانند برخی تحولات نوظهور دیگر چند دهه ای است که برخی جوامع و جامعه ما را هم درگیر کرده است، واقعیتی که هست و قابل کتمان هم نیست، اما باید شدت و ضعف آن را سنجید و با کار کارشناسی و مطالعات بر اساس واقعیت ها جلوی ضررها را گرفت.

همباشی که در بین برخی و البته معدوتی از جوانان دیده می شود و البته با فرهنگ جامعه ما همخوانی ندارد، شاید برخی موانع ازدواج موجب گرایش برخی جوانان به این سبک زندگی شده باشد بنابراین با برنامه ریزی در جهت رفع علل به وجود آورنده آن مانند فقر، بیکاری، کاهش موانع ازدواج و البته گفت و گو با جوانان می توان با این پدیده جدید برخورد منطقی داشت.

اخیرا هم رهبر انقلاب اسلامی در سالروز میلاد حضر زهرا (س) در دیدار مداحان «ازدواج سفید» را «سیاه ترین» ازدواج خواندند و بیان داشتن که «جریان سرمایه داری بین المللی و صهیونیستی» از «صد سال پیش» با این نوع از ازدواج‌ها، قصد دارد، «بنیان خانواده» را نابود کنند.

رهبر انقلاب در این دیدار در بخشی از سخنان خود بیان داشتند: «نظام خانواده، سنت الهی است اما دشمنان بشریت که همان جریان سرمایه داری بین المللی و صهیونیستی است تصمیم به نابودی بنیان خانواده در جهان گرفته اند.»

ایشان اضافه کردند: «دشمن بشریت از صد سال پیش تصمیم گرفته خانواده را از بین ببرد. این ازدواج‌های سخت و دیرهنگام و فرزندآوری کم، این ازدواج به تعبیر زشتشان سفید -که سیاه است- و از بین بردن حیا و عفت از برنامه‌های دشمن است. مقابله با این‌ها را وظیفه خود قرار دهید.»

این سخنان رهبری با واکنش شدید شبکه بی بی سی فارسی مواجه شد. این شبکه که از سال ها پیش بر این موضوع کار کرده و از مبلغین این نوع از زندگی می باشد به شدت از این سخنان رهبری برافروخته شده و در واکنش به آن این سخنان را مخالف آزادی و سبک زندگی لیبرال می داند. بی بی سی این سخنان را مخالف زندگی مدرن می داند و جالب است با ارائه آمار بالای این نوع ازدواج در کشورهای دیگر این نوع ازدواج را یک نوع رابطه مفید معرفی می کند.

انتهای پیام/بی‌بی‌سی پرشین

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme