https://telegram.me/empireoflies

بی‌بی‌سی فارسی: نیروهای عراقی اشغالگرند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپس از ایجاد و آغاز جنایات وحشیانه گروه تروریستی داعش و کشتار بی سابقه‌ای که توسط این گروه تروریستی در سرزمین های تحت اشغال در سوریه و عراق به راه افتاد، بخش فارسی ارگان رسانه دولتی انگلیس (بی‌بی‌سی فارسی) از همان روزهای نخست، علاوه بر پرهیز از اطلاق عبارت “تروریست”  به اعضای داعش، حمایت ضمنی و علنی خود از این گروه را ابراز می کرد تا جایی که بارها مورد اعتراض گسترده مخاطبانش قرار گرفت.

پیش تر در گزارش هایی به سیاست رسانه ای این شبکه انگلیسی پرداختیم که علاوه بر حمایت حتی خبرنگار این شبکه در عراق (نفیسه کوهنورد) در قامت جاسوس، گرای ترور فرماندهان نیروی مردمی عراق را به این گروه می‌داده است.

چندی پیش بود که این شبکه در آستانه عملیات آزادسازی موصل، در گزارشی از اوضاع مناطق شهرهای آزاد شده اطراف موصل از دست تروریست‌ها، با گزارشی دوپهلو، عملیات آزادسازی موصل را “فاجعه بزرگِ پیش رو” عنوان کرد.

گزارش بی بی سی با استناد به هشدار سازمان ملل (که آزادسازی موصل یک میلیون آواره در پی خواهد داشت) اینگونه القا می کرد که حمله ارتش عراق به موصل فاجعه ای تازه خواهد بود.

این بار و بعد از آغاز عملیات بزرگ آزادسازی موصل از دست تروریست های داعش و پیروزی های چشمگیر ارتش، نیروهای مردمی و پیشمرگه های کرد در مناطق نزدیک به موصل، بی بی سی فارسی از پیشروی و آزادسازی این مناطق توسط نیروهای عراقی، با عنوان “اشغال” یاد می کند.

گفتنی است مرور پوشش اخبار شبکه بی بی سی فارسی درباره تحولات سوریه و عراق نشان می‌دهد بلافاصله پس از آغاز عملیات نیروهای ارتش این دو کشور علیه گروه‌های تروریستی برای بازپس گیری مناطق اشغالی، خبرنگاران این شبکه با تهیه گزارشات مغرضانه و خلاف واقع می‌کوشند تا با انحراف افکار عمومی در پوشش دلسوزی برای مردم در بند تروریست‌ها، دولت‌های سوریه و عراق را به انجام اقدامات ضد بشری متهم کنند!

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از ایجاد و آغاز جنایات وحشیانه گروه تروریستی داعش و کشتار بی سابقه‌ای که توسط این گروه تروریستی در سرزمین های تحت اشغال در سوریه و عراق به راه افتاد، بخش فارسی ارگان رسانه دولتی انگلیس (بی‌بی‌سی فارسی) از همان روزهای نخست، علاوه بر …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme