https://telegram.me/empireoflies

فیلم/ بی‌بی‌سیِ ملخ‌خور !!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «بی‌بی‌سی فارسی» با آن‌همه داعیه بی‌طرفی، اما با آنکه در مسائل سیاسی ایران دخالت کرده و با شیطنت‌های خود در جهت اهداف دولت‌های غربی به‌ویژه رژیم سلطنتی بریتانیا فعالیت می‌کند، اما از فعالیت‌های ضدفرهنگی و ترویج فرهنگ و سبک زندگی غربی نیز دریغ نمی‌کند.

این شبکه انگلیسی از همه توان خود در جهت تغییر و ایجاد انحراف در سبک زندگی مردم مسلمان ایران استفاده می‌کند. تغییر در ذائقه غذایی ایرانیان بخشی از پروژه تغییر سبک زندگی مردم ایران است که از سوی رسانه‌های بیگانه دنبال می‌شود.

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه اگر در برخی مسائل اختلاف نظر داشته باشند، اما بسیاری از آنها در یک نکته که آن‌هم مقابله نرم با جمهوری‌اسلامی است اتفاق نظر دارند و تغییر عادت‌های زندگی ایرانی را یکی از مهم‌ترین اهداف خود می‌دانند و در این جهت تغییر عادت‌های غذایی را دنبال می‌کنند. از این روست که در بسیاری از برنامه‌های مربوط به غذا و آشپزی غذاهایی را تهیه می‌کنند که در آن از مواد غذایی حرام استفاده می‌شود و یا این غذاها حتماً به مشروبات الکلی خرده می‌شود.

اما این‌بار، خبرنگار «بی‌بی‌سی فارسی» به بهانه افزایش دمای زمین و هزینه‌بر بودن پرورش حیواناتت مانند گاو، گوسفند و امثالهم، مخاطبین این شبکه را به خوردن کِرم و ملخ و دیگر حشرات دعوت می‌کند. وی حتی با ولع این حشرات را می‌بلعد تا مخاطبین خود را به خوردن این موجودات دعوت کند؛ هرچند که به‌نظر نمی‌رسد هیچ مخاطب ایرانی از دیدن این صحنه‌ها دهنش آب بیفتد و حتی در عوض بعید نیست حالش به هم بخورد!

دانلود

انتهای پیام/

«بی‌بی‌سی فارسی» با آنهمه داعیه بی‌طرفی، اما با آنکه در مسائل سیاسی ایران دخالت کرده و با شیطنت‌های خود در جهت اهداف دولت‌های غربی به‌ویژه رژیم سلطنتی بریتانیا فعالیت می‌کند، اما از فعالیت‌های ضدفرهنگی و ترویج فرهنگ و سبک‌زندگی غربی نیز دریغ نمی‌کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. در این فیلم زبرنویس شبکه بی بی سی فارسی رو شطرنجی نکردید شطرنجی کنید چون اطلاعات تماسشون رو هم میزارن توی زیرنویس های اخبارشون

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme