https://telegram.me/empireoflies
بی‌بی‌سی در ادعایی عجیب از مخالفت مردم سوریه با تقابل علیه تروریست‌ها در ادلب خبر داده است.

بی‌بی‌سی، باز هم دلواپس تروریست‌های متحد با غرب

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبی‌بی‌سی در ادعایی عجیب از مخالفت مردم سوریه با تقابل علیه تروریست‌ها در ادلب خبر داده است.

در حالیکه ارتش سوریه به همراه متحدان نظامی خود در حال پاکسازی آخرین پایگاه حکومت خودخوانده تروریست‌ها در استان ادلب است، رسانه سلطنتی انگلیس مدعی شد که مردم در نمازجمعه با برگزاری تظاهرات خواهان آنند که سازمان ملل جلوی بمباران مواضع تروریست‌ها را بگیرد.

این در درحالی است که تروریست‌ها همانند سلطه داعش بر موصل، مردم را مجبور به شرکت در نمازجمعه‌ها می‌کنند تا به حمایت از حاکمیت آنها شعار دهند.

بی‌بی‌سی در این گزارش اذعان دارد که سازمان ملل، هیئت تحریر شام را جز گروه‌های تروریستی می‌داند اما خود به جای تروریست خواندن آنها، از واژه «پیکارجو» برای نامیدن تروریست‌های تکفیری استفاده کرده است!

لازم به توضیح است که بی‌بی‌سی از بدو آغاز بحران در سوریه همواره یکی از رسانه‌های نزدیک به مخالفان مسلح حکومت بشار اسد به ایفای نقش پرداخته است. این رسانه نزدیک به مخالفان غرب گرا و بهایی جمهوری اسلامی ضمن همکاری با گروه‌های تروریستی، چندین مستند و صدها ساعت برنامه بر علیه متحدان حکومت سوریه و به‌ویژه ایران پخش کرده است.

انتهای پیام/بی‌بی‌سی پرشین

بی‌بی‌سی در ادعایی عجیب از مخالفت مردم سوریه با تقابل علیه تروریست‌ها در ادلب خبر داده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme